Roadmap The West - discutii

DeletedUser

Guest
Sincer, odata cu update-ul si introducerea pantalonilor, o sa fie prapad peste tot. Si daca se introduc produse alimentare ar fi si mai culmea.
 

DeletedUser

Guest
Daca s-ar introduce obiecte pt refacerea energiei si a vietii,va semana foarte mult cu gladiatus si va deveni foarte urat.
 

DeletedUser12011

Guest
adevarat graiesti BOGDANCO.....

<3W<3W<3W

la momentul de fata TW mi se pare perfect..
 

DeletedUser11597

Guest
pe beta 2 sa implementat deja 1.30 dar numai 200 au putut intra
iata cateva poze

attachment.php

attachment.php

20101126-bxmg-59kb.jpg

20101126-ouir-88kb.jpg

http://wini.lapunk.hu/tarhely/wini/kepek/b2.png
http://my.jetscreenshot.com/3303/20101127-hmi8-59kb.jpg
http://wini.lapunk.hu/tarhely/wini/kepek/varos.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12011

Guest
mda...s-au cam grabit cu pantalonii....nu s-au gandit ca sunt si caractere feminine? adica niste fustite ceva :P

ma rog, curelele sun bune ,dar pantalonii imi par haiosi<3W<3W<3W
 

DeletedUser15715

Guest
Stiti cartofii dulci,lemnul dulce,bomboanele...etc?
Cred ca asa va fi si cu produsele comestibile.
De ex:la munca "Culegator de Rosii" gasim o rosie si pe ea va scrie:Produs comestibil(UTILIZABIL)+15%Motivatie sau asa cv.
 

DeletedUser

Guest
Stiti cartofii dulci,lemnul dulce,bomboanele...etc?
Cred ca asa va fi si cu produsele comestibile.
De ex:la munca "Culegator de Rosii" gasim o rosie si pe ea va scrie:Produs comestibil(UTILIZABIL)+15%Motivatie sau asa cv.


daca se intampla asta,o sa fie foarte urat
 

DeletedUser15715

Guest
Nu e adevarat pt ca si cei mici au munci cu produse comestibile.Ex:"Culegator de trestie de zahar" care ne va da zahar cu un bonus pe masura.
 

DeletedUser12909

Guest
Contra, cu ce ar imbunatati jocul?mai tare lar complica.
 

DeletedUser11151

Guest
Sunt contra doar la limitarea rucsacului. Mi se pare o prostie sa poti sa ai in rucsac doar un anumit numar de iteme sau produse.
In rest ideile sunt acceptabile.
 

DeletedUser16483

Guest
ar fi grozav sa puneti arme noi si imbracaminte noua sub forma de cadouri chiar in ziua craciunului si ceva misiuni si comertul sa se poata face pe loc de 2 sau mai multi jucatori. coltul si sabia de aur leati pus la un nivel prea mare ca astia cu nivel mai mic cu ce se aleg? sunt mai multi jucatori cu nivel sub 75 si nu au nimic nou de craciun. mai puneti haine de duel pentru clasele inafara de muncitori si pt. muncitori ceva de construit.
Credetima o sa fie de folos.
 

DeletedUser

Guest
ar fi grozav sa puneti arme noi si imbracaminte noua sub forma de cadouri chiar in ziua craciunului si ceva misiuni si comertul sa se poata face pe loc de 2 sau mai multi jucatori. coltul si sabia de aur leati pus la un nivel prea mare ca astia cu nivel mai mic cu ce se aleg? sunt mai multi jucatori cu nivel sub 75 si nu au nimic nou de craciun. mai puneti haine de duel pentru clasele inafara de muncitori si pt. muncitori ceva de construit.
Credetima o sa fie de folos.

Calm prietene . Admini nu fac ce vor . Inoo hotaraste ce si cum .
 
Sus