Rudolf,fular

DeletedUser

Guest
La ce munci gasesc fularul si rudolf?Am inteles ca rudolf il gasesti la culege agave dar fularul?
 

DeletedUser19531

Guest
La ce munci gasesc fularul si rudolf?Am inteles ca rudolf il gasesti la culege agave dar fularul?

Off:
Bine ca ai deschis acest topic Ionut, problema mare o constituie renul si nu fularul, deoarece pentru obtinerea camilei necesita sa ai renul. Acest animal din cate am cautat a devenit o problema destul de mare pe toate comunitatile jocului the-west. As dori ca admini sa lase acest topic pentru a ne consulta si a ne spune parerile, ideile si toate zvonurile pentru a obtine acest animal.

On:
Din cate m-am interesat se zvoneste ca anul acesta se primeste de la calendar renul, daca anul trecut ai obtinut sania. Pe servarul german au aparut trei zvonuri pentru obtinerea renului:
1.Se spune ca la proiectul lor cu acel calendar unde trebuie sa alegi o banda si faci ce iti spune in fiecare zi se primesc indicii despre obtinerea renului.
2. Un alt zvon aparut in revista tw-times spune ca: renul nu poate fi gasit in oras, deci haideti sa cautam prin padure, sa mergem de-a lungul raului sa cautam prin turnul fortului, aici aveti citatul in germana:
Rudolph soll neuerdings regulär ingame zu finden sein. Es ist bloß schwierig. Im Papierkorb der Entwickler ist
er jedenfalls nicht zu finden. In den Städten sicher auch nicht. Also lasst uns mal die Wälder durchkämmen, die
Flüsse entlang wandern, auf die Türme der Forts klettern um Ausschau zu halten ...
Wer uns als Erster einen Screenshot mit dem gefundenen Rudolph einsendet, erhält eine kleine Belohnung. Viel
Glück
3.Un al treilea zvon oferit tot de tw-times intr-un interviu cu
Thorste, manager de produs a celor de la InnoGames, spune ca renul se primeste anul acesta doar la nemti pe respectivul proiect cu acel calendar, dar sa nu disperam deoarece anul viitor o sa fie posibil de obtinut cu putin noroc. Aici aveti respectiva convorbire:
TWTimes:Und noch eine Frage zu den Sammlungserfolgen: Wie kommt man an Rudolph, das rotnasige Rentier?
Thorsten: Rudolph ist nicht einfach zu bekommen, das stimmt. Achtet dieses Jahr einfach auf den CommunityAdventskalender. Für ganz Verzweifelte wird es nächstes Jahr eine Möglichkeit geben, Rudolph mit etwas Glück zu
bekommen..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6410

Guest
Fularul il primesti daca gati misiunea charlie(http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_67).

ei vorbesc de acest item :)
xmas_schal.png
nici de cum despre acea esarfa
 

DeletedUser

Guest
Rudolf-ul am auzit de la foarte multi de pe lumile romanesti,dar si de pe serverul american si german,ca se gaseste la Culegator de agave pe data de 24-12-2011 (munciti ca dupa A treia cheie,pana cade),cat despre Fular,acesta se gaseste pe data de 24-12-2011 (munciti ca dupa A treia cheie pana cade),la muncile:Negocieri de pace, Jefuieste colonisti, Sarlatan, Cautare de comori, Stinge incendiul, Comert cu indienii, Jefuitor de morminte, Ambuscada (poate mai sunt si alte munci,eu doar de astea am auzit).
 

DeletedUser19531

Guest
Buna dimineata, am aflat in aceasta dimineata ceva mai solid in legatura cu obtinerea renului. Se pare ca al doilea zvon a celor de la tw-times este real, acesta este zvonul lor: renul nu poate fi gasit in oras, deci haideti sa cautam prin padure, sa mergem de-a lungul raului sa cautam prin turnul fortului; cand spun de oras ei se refera la misiunile de la salon, la padure poate se refera la o misiune care apare la poiana sau la orasul indianului, aici nu sunt sigur; dar de ceea ce sunt sigur este ca s-a gasit la fort, cica cineva a participat la o lupta de la fort si s-a trezit cu o cutie fara ca sa apara respectiva cutie in raportul luptei, iar in cutie s-a gasit renul.
 

DeletedUser

Guest
Poate rebuie sa participi la o batalie de fort si sa fi in aparare intr-un turn.
 

DeletedUser10521

Guest
Pe serverul german Rudolf a fost gasit intr'un cufar. Ideea cu turnul poate face referire la faptul ca trebuie sa luam un cufar(stam pe turn, ferim, luam cufar). Dar cum ramane cu padurea si cu raul. Sunt 2 pasi care trebuie facuti inainte.
Din cate am inteles, pe serverul .de este si un calendar care ofera indicii sau ceva de genul asta.
 

DeletedUser19531

Guest
Renul pica acuma de sarbatori in cufere VIP, asa zisele cadouri de sub brad, fularul cred ca pica la toate muncile cu norocul respectiv sau mai mare.
 

DeletedUser12588

Guest
da pica in cufare am un prieten pe lumea florida care a luat pe rudolf sdin cufar puteti sa va uitati popescu.vlad
 

DeletedUser

Guest
pe serverele .ru un prieten l-a luat pe rudolf dinainte sa apara cadourile.
 

DeletedUser

Guest
Oh, Rudolf with your nose so bright, won't you suck my **** tonight?
 
Sus