Sa nu mai fie indicata lumea Colorado pentru noi veniti

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Mutati va rog cuvantul indicat de la lumea Colorado la Arizona sau Buffalo, ca noii jucatori sa intre acolo. Sa nu mai aglomereze serverele supraincarcate. In acest fel poate ne vom putea juca macar noi ce ramasi mai mult de 5 - 10 secunde deodata!

Ati putea chiar sa inchideti complet intrarile pentru aceasta lume pana se rezolva problema!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9380

Guest
Eu sunt de acord.Nu aveam cont pe Colorado, dar, pentru că am auzit ce probleme sunt, mi-am făcut cont.Imediat ce mi-am pus itemele pe mine şi am încercat să dau o comandă de muncă, am primit „Eroare fatală”.Nu învinovăţesc administratorii serverelor româneşti, doar că ar trebui închis serverul Colorado până la remedierea problemelor.
 

DeletedUser

Guest
Si eu sunt de acord, a devenit imposibil de jucat pe lumea Colorado, de cel putin 2 zile... E ultima lume lansata in RO (desi pe NET deja se joaca pe lumile 12 si Briscoe, care inca nu exista pe RO). Toti jucatorii vor sa intre pe cea mai noua lume, dar daca nu merge, asta nu face decat sa dezamageasca si unii pot alege sa renunte la joc...
 

DeletedUser

Guest
pro,pe colorado a devenit imposibil de jucat nu exista raport in ultimile 2 zile pe care sa-l fi vazut fara sa-mi apara eroarea :mad:
 

DeletedUser

Guest
PRO
Când m-am apucat de The West prima data mi-am făcut cont pe Colorado pt ca era ''indicat''.
Ar trebui sa nu mai fie ''indicat''.
Pana se repara yo sunt pe mod vacanta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus