Salonul concursului aniversar

just4fun

The Boss
the%20west%20turns%2013.png
Howdy cowboys și cowgirls,

Sărbătorește cea de-a 13-a aniversare a noastră participând la concursul nostru special și obține șansa de a câștiga setul Trapper-ului!

hat_73x73.png
neck_73x73.png
body_73x73.png
belt_73x73.png
pants_73x73.png
shoes_73x73.png


Item
Bonus
hat_73x73.png
  • +0.04 Putere (per nivel)
  • +0.04 Carismă (per nivel)
    • +0.35 Vigoare (per nivel)
    • +0.41 Perseverența (per nivel)
    • +0.41 Reparare (per nivel)
neck_73x73.png
  • +0.04 Dexteritate (per nivel)
  • +0.04 Carismă (per nivel)
    • +0.35 Rezistenţă (per nivel)
    • +0.41 Îndemânare motrică (per nivel)
    • +0.41 Comerţ (per nivel)
body_73x73.png
  • +0.04 Dexteritate (per nivel)
  • +0.04 Mobilitate (per nivel)
  • +0.02 Carismă (per nivel)
    • +0.43 Vigoare (per nivel)
    • +0.32 Reparare (per nivel)
    • +0.43 Comerţ (per nivel)
    • +0.43 Instinct pentru animale (per nivel)
belt_73x73.png
  • +0.04 Putere (per nivel)
  • +0.04 Mobilitate (per nivel)
  • +0.02 Carismă (per nivel)
    • +0.35 Rezistenţă (per nivel)
    • +0.43 Îndemânare motrică (per nivel)
    • +0.35 Reparare (per nivel)
    • +0.43 Instinct pentru animale (per nivel)
pants_73x73.png
  • +0.04 Putere (per nivel)
  • +0.03 Dexteritate (per nivel)
  • +0.02 Mobilitate (per nivel)
    • +0.43 Rezistenţă (per nivel)
    • +0.35 Puncte de viaţă (per nivel)
    • +0.35 Comerţ (per nivel)
    • +0.43 Instinct pentru animale (per nivel)
shoes_73x73.png
  • +0.04 Putere (per nivel)
  • +0.02 Dexteritate (per nivel)
  • +0.03 Carismă (per nivel)
    • +0.43 Vigoare (per nivel)
    • +0.35 Perseverența (per nivel)
    • +0.43 Comerţ (per nivel)
    • +0.35 Instinct pentru animale (per nivel)
  • +0.09 Putere (per nivel)
  • +0.09 Dexteritate (per nivel)
  • +0.09 Mobilitate (per nivel)
  • +0.09 Carismă (per nivel)
    • +0.7 Vigoare (per nivel)
    • +0.7 Rezistenţă (per nivel)
    • +0.6 Perseverența (per nivel)
    • +0.9 Instinct pentru animale (per nivel)
    • +0.9 Îndemânare motrică (per nivel)
    • +0.7 Reparare (per nivel)
    • +0.6 Comerţ (per nivel)
  • +45% Viteză
  • +10% spor de noroc
  • +10% Bonus de produse

Concursul va începe Vineri la 12:00 CEST și în fiecare zi se va debloca câte un joc până duminică. Fiecare joc are premii speciale și individuale. Pentru mai multe informații accesați regulamentul acestui concurs!
Aici puteți pune întrebări și puteți împărtăși feedback-ul dvs. despre Concursul Aniversar!

Vă rugăm să nu distribuiți aici înregistrările și răspunsurile la concurs deoarece acest lucru va duce la descalificare.

Vă dorim distracție plăcută!
Echipa THE WEST
 

Mr.Piscot

Trapper
La fel de genial concursul ca cel de valentine, felicitari. Ma bucur ca am fost primu cu raspunsurile corecte la al 2 lea concurs, nimeni nu e asa informat ca mine deci cand ma anuntati drept castigator va rog sa specificati ca am fost primu care le a spus corect :)))...
 

Mr.Piscot

Trapper
salut, aceeasi precizare si pt concursul cu nr.3 va rog, cand ma anuntati drept castigator sa scrie in dreptul meu ca am fost primu, bineinteles ca e imposibil pentru orice om de pe comunitatea west sa stie tortul gresit dupa cateva minute ca mine. Pacat ca n am stiut la primele 2 ca incep la 13.00... ca nu aveam adversar deloc...
 

Emeer

Gunman
La fel de genial concursul ca cel de valentine, felicitari. Ma bucur ca am fost primu cu raspunsurile corecte la al 2 lea concurs, nimeni nu e asa informat ca mine deci cand ma anuntati drept castigator va rog sa specificati ca am fost primu care le a spus corect :)))...
:eek::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Emeer

Gunman
salut, aceeasi precizare si pt concursul cu nr.3 va rog, cand ma anuntati drept castigator sa scrie in dreptul meu ca am fost primu, bineinteles ca e imposibil pentru orice om de pe comunitatea west sa stie tortul gresit dupa cateva minute ca mine. Pacat ca n am stiut la primele 2 ca incep la 13.00... ca nu aveam adversar deloc...
:blink::boone::cooln::lol::lol:
 

Mr.Piscot

Trapper
nu creeeedddd, am iesit pe 6 la concursul cu nr.3.... macar sunt pe 1 la concursul cu nr.2.. sa nu uitati sa mentionati asta, probabil o sa trebuiasca sa mentionati si ca sunt singurul care le a pus pe toate corect din ce am vazut la primii.. multumesc.. daca puteti as dori sa am numele scris cu caps lock, cu galben si cu functia BOLD, cateva stelute si artificii daca aveti sa puneti pe langa numele meu ar fi si mai ok. multumesc, o sa fac un discurs frumos la acordarea premiului, vreau sa am pupitru si sa fiu urmarit de toata comunitatea west live, sa aveti cateva reflectoare pe mine si o domnisoara la make up.
 
nu creeeedddd, am iesit pe 6 la concursul cu nr.3.... macar sunt pe 1 la concursul cu nr.2.. sa nu uitati sa mentionati asta, probabil o sa trebuiasca sa mentionati si ca sunt singurul care le a pus pe toate corect din ce am vazut la primii.. multumesc.. daca puteti as dori sa am numele scris cu caps lock, cu galben si cu functia BOLD, cateva stelute si artificii daca aveti sa puneti pe langa numele meu ar fi si mai ok. multumesc, o sa fac un discurs frumos la acordarea premiului, vreau sa am pupitru si sa fiu urmarit de toata comunitatea west live, sa aveti cateva reflectoare pe mine si o domnisoara la make up.

ce fumezi?
 

just4fun

The Boss
birthday%20image%20.jpg

Howdy Cowboys și Cowgirls,

Vă mulțumesc foarte mult pentru participarea la Concursul nostru Aniversar, sperăm cu adevărat că v-a plăcut! Și momentul mult așteptat ... să ne vedem câștigătorii!

Răspunsuri corecte:
  1. Eveniment de Paște
  2. Oktoberfest
  3. Ziua celor Morți
  4. St. Patrick
  5. Ziua Independenței
YearEvent
2008The West a fost lansat
2009Au fost introduse bătăliile la fort
2010A fost implementată piața & Comerțul
2011Au fost introduși pantalonii
2012The West 2.0 a fost lansat
2013The West a împlinit 5 ani!
2014A fost introdusă aventura
2015A fost adăugată funcția de upgrade
2016Primul eveniment IFBC
2017Primul eveniment Goana după dovleci
2018A fost introdus setul de misiuni Secretele West-ului
2019Primul eveniment de recoltare
2020Angus McGuffin a apărut in The West
3
Motiv: este un item de la meșteșug, celelalte sunt prăjituri aniversare

balloon1.png
Jocul 1 - Ce eveniment este?

Primii 3 cu răspuns valid si corect - Un item la alegere din setul Trapper-ului:

Câștigători - 200 obligațiuni:
Câștigători - 16000 - orice monedă de eveniment(Ziua Sf. Valentine, Paște, Ziua Independenței, Oktoberfest, Ziua celor morți):
Câștigători - Un item la alegere din setul Trapper-ului:
balloon2.png
Jocul 2 - Cronologia jocului

Primii 5 cu răspuns valid si corect - Un item la alegere din setul Trapper-ului:

Câștigători - 200 obligațiuni:
Câștigători - Două iteme la alegere de la seturile de eveniment normale 2013-2020:
Câștigători - Un item la alegere din setul Trapper-ului:
balloon3.png
Jocul 3 - Ce item este ciudat?

Primii 3 cu răspuns valid si corect - Un item la alegere din setul Trapper-ului:

Câștigători - 200 obligațiuni:
Câștigători - un tort aniversar la alegere:
Câștigător - Un item la alegere din setul Trapper-ului:
cake_medium.png

Premii bonus - jucători ce au participat și răspuns corect la toate jocurile

Câștigători - 300 pepite:

Câștigători - Setul complet al Trapper-ului:
Câștigători - Avatar vechi
Felicitări pentru toată lumea! Pentru a primi recompensele dvs., vă rugăm să contactați serviciul suport până pe 2021-05-31 23:59. Pentru mai multe informații, vă rugăm să consultați secțiunea 5 din regulamentul jocului.

În speranța că v-a plăcut concursul nostru, așteptăm părerile voastre în Tema de discuții!


Echipa The WEST
 

Emeer

Gunman
Nu am nimic cu nimeni, dar ii cam ciudat cand stiu ca am raspuns la cateva minute de cand s-a inceput, iar raspunsurile au fost corecte, totusi premiu ciu ciu, nu-i primul concurs la care se intampla asta, mda, ii bine de stiut pe viitor ca se aleg doar pe baza prieteniei cu gm....
 

just4fun

The Boss
Nu am nimic cu nimeni, dar ii cam ciudat cand stiu ca am raspuns la cateva minute de cand s-a inceput, iar raspunsurile au fost corecte, totusi premiu ciu ciu, nu-i primul concurs la care se intampla asta, mda, ii bine de stiut pe viitor ca se aleg doar pe baza prieteniei cu gm....
Unde anume crezi ca ai fost nedreptatit?
Verifica te rog raspunsurile corecte si mai apoi vezi daca a fost corect sau nu.
Spre exemplu ai raspuns incorect la concursul 2:
Raspunsul tauRaspunsul corect
YearEventYearEvent
2008​
The West a fost lansat
2008​
The West a fost lansat
2009​
Au fost introduse bătăliile la fort
2009​
Au fost introduse bătăliile la fort
2010​
A fost implementată piața & Comerțul
2010​
A fost implementată piața & Comerțul
2011​
Au fost introduși pantalonii
2011​
Au fost introduși pantalonii
2012​
A fost adăugată funcția de upgrade
2012​
The West 2.0 a fost lansat
2013​
The West a împlinit 5 ani!
2013​
The West a împlinit 5 ani!
2014​
A fost introdusă aventura
2014​
A fost introdusă aventura
2015​
The West 2.0 a fost lansat
2015​
A fost adăugată funcția de upgrade
2016​
Primul eveniment IFBC
2016​
Primul eveniment IFBC
2017​
Primul eveniment Goana după dovleci
2017​
Primul eveniment Goana după dovleci
2018​
A fost introdus setul de misiuni Secretele West-ului
2018​
A fost introdus setul de misiuni Secretele West-ului
2019​
Primul eveniment de recoltare
2019​
Primul eveniment de recoltare
2020​
Angus McGuffin a apărut in The West
2020​
Angus McGuffin a apărut in The West


Toate numele au fost extrase aleatoriu, dintre cei care au raspuns corect.

P.s: daca ma uit bine chiar si la intrebarea 1 ai gresit raspunsul :)
 

Kamasutric

Greenhorn
Interesant concursul, pacat ca unele premii nu sunt de folos, cum ar fi 1-2 iteme din setul Trapperului, macar daca era setul intreg, era bun de colectie..

Pacat de avatarul vechi, sper sa mai avem sanse in viitoarele concursuri sa-l obtinem, sau prin alte metode . :)

Ar fi fost mai interesant sa putem dona premiul, in cazul in care noi nu il vrem sau nu ne este de folos..poate sunt altii care s-ar bucura de el, pacat ca regulamentul nu permite asta.
 

rares us

Trapper
Nu am nimic cu nimeni, dar ii cam ciudat cand stiu ca am raspuns la cateva minute de cand s-a inceput, iar raspunsurile au fost corecte, totusi premiu ciu ciu, nu-i primul concurs la care se intampla asta, mda, ii bine de stiut pe viitor ca se aleg doar pe baza prieteniei cu gm....

:)))) buna dimineata
 

JTX97

Trapper
Interesant concursul, pacat ca unele premii nu sunt de folos, cum ar fi 1-2 iteme din setul Trapperului, macar daca era setul intreg, era bun de colectie..

Pacat de avatarul vechi, sper sa mai avem sanse in viitoarele concursuri sa-l obtinem, sau prin alte metode . :)

Ar fi fost mai interesant sa putem dona premiul, in cazul in care noi nu il vrem sau nu ne este de folos..poate sunt altii care s-ar bucura de el, pacat ca regulamentul nu permite asta.


” Pacat de avatarul vechi, sper sa mai avem sanse in viitoarele concursuri sa-l obtinem, sau prin alte metode . :)


Da, e tare premiul ăsta dar dacă șansele sunt așa mici ar fi mai frumos un avatar personalizat pentru jucător decât un avatar vechi. :lovetw:
 

avi3

Greenhorn
La tip de ticket nu imi apare concurs, doar urmatoarele: bug, contestatie, diverse, forum, loto, plati, probleme logare, incalcare reguli, intrebari.
 
Sus