sania, nuiasa, saculet de bile

  • Autor subiect DeletedUser11216
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6410

Guest
la toti e folosibil :)) folosibil inseamna ca te-ai foloist de el in fiecare zi pentru a obtine acele produse utilizabile
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare daca am 4 bile si 4 carbuni ce primesc punga aia cu bile sau o nuia?
 

DeletedUser11216

Guest
la mine mai scrie inca utilizabil! dar toate leam deschis, deci e un buG? si doar 1 data am deschis gresit, intru zi am uitat so deschid! deci e BUG? si pe beta deja am saculetul cu bile! dar nam facut nimic! :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
doresc un raspuns final si concret de la admin!
Ai rabdare sa intre pe si pe lumile .ro v1.30 si ai sa vezi ce vei primi in schimbul calendarului. Pe beta e o poveste, pe celelalte lumi poate fi la fel, sau poate fi diferit... In principiu daca ai deschis totul corect, primesti sania, daca ai deschis 3 usi mai tarziu decat trebuia (deci ai 3 bile de sticla) primesti saculetul cu bile, iar daca ai deschis 15 usi inainte de vreme (deci ai 15 carbuni) vei primi un bici din cate am inteles (ori e bici, ori e nuia, naiba stie). In orice caz, va trebui intai sa apara v1.30 si abia apoi vei vedea ce o sa primesti...
 

DeletedUser

Guest
Si daca ai cumparat carbuni dar tu ai deschis bine la calendar primesti nuia?
 

DeletedUser

Guest
Un raspuns final si concret. Asteapta update-ul 1.30 si te vei lamuri. Momentan nu se pot obtine in 1.29
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus