Schimb de Caracter

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salut propun sa fie o misiune sau o extraoptiune(cu pepite) in care sa ne putem schimba clasa de caracter.
Fara sa ne mai apara misiunile de caracter.
Si itemele de clasa nu vor mai putea fi purtate
Avantaje:1)Cei de level mare pot sa isi schimbe clasa de caracter daca deja sau saturat de clasa aleasa fara sa isi stearga contul
2)Ar fi niste bani in plus pentru INNO
Dezavantaje:1)Nu prea am gasit...deci va las pe voi sa gasiti ca va pricepeti<3W

ATENTIE:DACA ESTE MISIUNE O PUTETI FACE DOAR O DATA-
DACA AVETI MISIUNILE DE CARACTER DESCHISE SI VA SCHIMBATI CLASA VOR FI INTRERUPTE SI IMPOSIBIL DE FACUT SI NU VA VOR APAREA ALTE MISIUNI DE CARACTER
 

DeletedUser21060

Guest
Da dar de ce numai cu pepite sa stabilim si o suma de bani pentru asta.:boone:
 

DeletedUser21007

Guest
contra ar fi ceva enervant avand in vedere ca se poate face doar odata si pentru ca nu vei putea face nicio misiune a clasei
 

DeletedUser

Guest
Si ce are
Daca esti aventurier si te ai apucat pe vreamea cand nu erau forturi acuma regreti te poti face soldat.
Daca Te ai facut soldat si nu iti plac forturile te poti face Aventurier sau Duelist
Daca Vrei sa faci bani pentru a munci in alte orase te faci constructor
 

DeletedUser21060

Guest
eu nu asta vroiam sa zic si fie si varianta cu pepite da sa fie langa ea varianta cu $ asa uni care nu au bani de pepite si joaca the west ce le faci nu te gandesti la ei deci sa fie si varianta ta si a mea adica




aici este varianta cu pepite
aici cea cu $:shoot:<3W:shoot:
 

DeletedUser

Guest
eu nu asta vroiam sa zic si fie si varianta cu pepite da sa fie langa ea varianta cu $ asa uni care nu au bani de pepite si joaca the west ce le faci nu te gandesti la ei deci sa fie si varianta ta si a mea adica




aici este varianta cu pepite
aici cea cu $
Nu o so bage INNO ATUNCI
Idea asta le ar aduce un profit destul de frumos(mai alesi de la playeri mai mici si curiosi)
:shoot::tumble:
 

DeletedUser12402

Guest
Si ce are
Daca esti aventurier si te ai apucat pe vreamea cand nu erau forturi acuma regreti te poti face soldat.
Daca Te ai facut soldat si nu iti plac forturile te poti face Aventurier sau Duelist
Daca Vrei sa faci bani pentru a munci in alte orase te faci constructor

Cine a zis asta?Nu poti sa faci reskill?Oricum,clasa de caracter nu prea influienteaza jocul...Adica daca schimbi clasa de caracter,cu ce rost o schimbi?Tot trebuie sa faci reskill-ul respectiv pentru a fi tank
Nimeni nu te pune sa alegi clasa de caracter inca de la nivelul 10,poti ramane Incepator pana la nivel 120,nu e o crima,nu se da ban sau avertisment pentru asa ceva...
CONTRA!

Nu o so bage INNO ATUNCI
Idea asta le ar aduce un profit destul de frumos(mai alesi de la playeri mai mici si curiosi)
Si nu mai exista alte lumi?Nu-si pot face acolo alt caracter cu o alta clasa?
Probabil ca cei incepatori,care vor avea pepite la dispozitie vor schimba clasa,dar adevaratii jucatori nici nu si-o vor schimba...De ce?Va mai trebui sa mai cheltuiasca cateva pepite fara rost cand pot face un simplu reskill.
 

DeletedUser

Guest
Deageaba faci reskil
Daca esti soldat primesti 15 puncte de viata daca esti altceva primesti numai 10 ouncte de viata pe un punct
Daca esti duelsit poti da duel direct cu adversaru fara sa te mai duci la el daca ii la 15 minute sau mai putin de tine
Se vede ca nu te joci de demult
Cand m-am apucat eu era doar lumea 1 si 2 si nu existau forturi,seturi,arme de aur,Atatea arme cu aura
Si nu stiam ca o sa apara forturi si bonusuri de distanta si forturi
 

lord ion

West Marshal
s-a mai propus de "enspe" ori
cauta !!!
clasa de caracter, sexul si meseria sint ireversibile
daca doresti sa iti faci alt caracter, te poti inscrie pe o alta lume si iti cladesti o noua identitate dupa bunul plac!
acusi se va deschide o noua lume unde o poti lua de la 0 impreuna cu alti useri.
sa ai spor!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus