Separator de inventar la piata

  • Autor subiect DeletedUser10625
  • Data de început

DeletedUser10625

Guest
.... Adica pe intelesul tuturor cand caut o categorie de item-uri aceeasi categorie sa imi apara si in dreapta la inventar cu posibilitatea sa am o optiune prin care sa activez/bifez sau nu separatorul inventarului.

Sorry dar nu va pot si desena.


Avantaje : Usor de implementat usor de folosit.
Castig timp mai ales cand vreau sa pun ceva pe piata. Nu mai rulez tot inventarul.
Nu mai caut fel de fel de scripte semi-oficiale care ba merg ba nu merg.


Dezavantaje : Nu a fost ideea ta.
 

DeletedUser21007

Guest
pro ar fi mai usor sa te orientezi cand pui la piata nu mai stai sa derulezi 1000 de randuri
 

DeletedUser

Guest
Imi pare rau sa va distrug visele , dar ceva asemanator acestei idei este implementat pe beta , si probabil ca la urmatorul update si pe .ro . Totodata nu mai trebuie sa 'scroolezi' 20 minute pt. ca itemele sunt repartizate cate 20 pe o pagina.
 

DeletedUser10625

Guest
Imi pare rau sa va distrug visele , dar ceva asemanator acestei idei este implementat pe beta , si probabil ca la urmatorul update si pe .ro . Totodata nu mai trebuie sa 'scroolezi' 20 minute pt. ca itemele sunt repartizate cate 20 pe o pagina.

Sunt repartizate si in functie de tipul item-ului? Adica daca vreau sa vad pantofii, ii vad doar pe aia? Eu asta am propus.
 

DeletedUser5629

Guest
pro...
Din ce vad eu pe beta, acest lucru v'a aparea odata cu 1.34.
 
Sus