set cartwright la misiuni

  • Autor subiect DeletedUser23599
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23599

Guest
cum suna si titlul vreau sa va arat o serie de misiuni de unde zic eu ca ar merge sa se obtina setul cart.
ca sa va apara misiunea la barman trebuie sa aveti lvl50 si salveza salonul partea 2-a terminata.
1.Barmanul henry walker:Salut,player umbla multe vesti pe aici ca sar fi intors un om cautat domnul Cart.Nu ai vrea sa pregatesc niste vestivitatii?
Tinta:ziua duminica ora 8-9
3mure
4sunca
2porumb
6zahar
Recompensa:350$
2.Barmanul henry walker:se pare ca dl Cart a uitat sa vina la noi hmm care ar putea fi problema,te rog mai intai sa treci pe la marshall.pe la inchisoare si pe la mercenari vezi poate stiu ei ceva
Tinta:5ore lucreaza ca mercenar
5ore lucreaza ca marshall
5ore paznic la inchisoare
Recompensa:3000exp,2000$
3.Barmanul henry walker:Ce?? ei nu stiu nimic de domnul cart?hmm mai gandeste-te un pic.poti sa treci pe la serif ia vezi poate el stie mai multe
Tinta:nimic
recompensa:600xp
4.John fitzburn:Salut am auzit ca dl Cart nu a fost gasit si chiar cu toate festivitatile lui henry asta aduce mai mult cu treaba de mantuiala te rog trece pe la constructorii orasului si pe la gara poate e p-acolo obisnuieste sa-si faca veacul.
tinta:3ore construiesti un ranch
2ore construieste o gara
5ore muncitor la calea ferata
Recompensa:4500exp.2000$
5.John fitzburn:Si zici ca tot ce ai gasit au fost doar niste informatii banale,hai te rog treci pe la maria inainte sa pleci
tinta:nimic
Recompensa:nimic
6.Maria:Daaa intradevar aceasta haina aduce cu a Dl Cart dar oare chiar ea este acum uite o urma de glont.hmmm e chiar o urma de gloante de plumb,treci te rog pe la mina poate acolo iti va spune cineva cine a cumparat plumb de curand si adu si niste monstre.
Tinta:6ore extrage plumb
20plumb
recompensa:4500exp 4000$
7.Maria:Gata uitate un pic vezi urma asta???.Nu exista nici-o indoiala este pusca lui waupee dute si vorbeste cu el acum poate reorganizam timpul pierdut
Tinta:nimic
Recompensa:Jacheta lui Cart
8.waupee:hmmm Dl cart nu este de gasit oare ce i s-o fi intamplat cred ca ma consideri vinovat de vii la mine asa subit pai uite cum facem iti dau palaria lui ce mi-a lasat-o de mult timp. si inca ceva stai departe de padure
tinta:nimic
Recompensa:Palaria lui cart
9.Maria:Ceeee?? te-a spus ca nu e el vinovat si mai ce?.sa stai departe de padure hmm oare de ce bun acum dute si examineaza toate padurile din zona ai la dispozitie 3zile
Tinta:Vanatoare de coioti 8ore
Vanatoare de lupi 8ore
vanatoare de ursii 8ore
vanatoare de pume 8ore
dute la poiana
Recompensa:O sa murdara si prafuita sub praful dens se vad 2 initiale CR
10.Maria:Bravoo intradevar ai reusit performante mari si ai gasit trupul lui dar se pare ca a ramas numai cu saua acum dute la waupee si tragel de limba vezi ce obtii
tinta:nimic
recompensa:saua lui cart
11.waupee:hmmm informatia cea ce curge prin mintea oamenilor as mai avea ceva sa-ti zic pantalonii lui i-am vazut la un comerciant de prin nordul arizonei ia vezi vorbeste cu el
tinta:12ore lucreaza ca negustor ambulant
recompensa:Pantalonii lui cart,3000exp,600$
12.maria:Hmm deci pana acum avem 4obiecte nu-i rau dar acum a venit greul din fericire am gasit esarfa si cizmele lui dar e vorba de un hot iscusit
tinta:Lesina-l pe jesse james
recompensa:nimic
13.maria: ceeee nimic??? pai pana la urma aaa da asta e incearca si distrugei intreaga banda acum pana nu e prea tarziu
tinta:Lesinal pe jesse james
lesinal pe younger
lesina pe bandit arma alba
lesina pe bandit arma de foc
recompensa:esarfa lui cart si cizmele lui cart,5000exp,3000$
14.Maria:Hiuuuu a durat ceva da sa meritat bun acum va trebui sa obtinem calul el sar putea sa-l gasim la grajduri a fost vandut unui fermier
tinta:8ore muta caii
9ore prinde cai
20de ore curata grajdul
lucreaza de 600de ori la potcoveste cai
recompensa:4000exp,Calul lui cart
15.Maria:bun acum ai tot setul pune-l pe tine
Tinta:sambata intre 4-4:30 echipat tot setu cart
recompensa:4000exp
 

DeletedUser5520

Guest
Contra. Un set asa de important si scump nu va aparea la misiuni.
 

DeletedUser

Guest
Nu se va intampla niciodata. Incetati sa creati misiuni pentru toate itemurile care vi le doriti, dar pe cale nu vi le puteti permite.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus