Set de Valentine's Day

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cum spune si titlul as vrea sa fie creeat un Set de Valentine's Day care ar cuprinde urmatoarele :
Colier al Iubirii (este deja din setu de sarbatori dar va rog sa-l stergeti de acolo si sa-l mutati in Setul de Valentine's Day)
Buchet (care se gaseste la culege fructe de padure)
Camasa de indragostit (asta nu se gaseste nicaeri am inventato eu , si nu conteaza cum arata doar sa fie roz si cu niste inimioare pe el )
+5 Mobilitate
+10 Dexteritate
+15 Putere
Palarie de Valentine's Day (tot inventie proprie)
+15 vigoare
+15 impuscare
+20 Tintire
+4 Carisma
+15 Reflex
Pantaloni cu Inimioare (lafel,inventie proprie)
Arcul lui Cupidon (arma de fort)
250-500 Pierdere
Inimioara (Inventie proprie)
Produs : +35 puncte de munca
Curea de Valentine's Day
+15 puncte de munca
Si sa fie date niste misiuni pentru acestea am sa explic si la cine si ce trebuie sa faca :
Maria Roalstad
Incercare (Ceva pentru tine)
Stii bine ca mi se pari actractiv dar de data asta am nevoie de tine , te rog frumos sa-mi aduci urmatoarele
0/5 Fructe de padure
0/5 Argint
0/10 Sunca
0/10 Lemn
Si sa primesti +50 pct experienta
si camasa de Valentine's Day
Waupee
Incercare (partea II)
O iar tu ? ... Scuze vorbeam cu altcineva , se pare ca tribul meu are nevoie de niste lucruri din partea ta , te rog frumos sa mi-le aduci si te voi rasplati cumsecade
0/25 frunze de tutun
$ 2500
0/15 Pana de cioara
0/5 Argint
Recompensa : $5000 , 5000 Puncte de experienta , Curea de valentine's day , Sageata lui cupidon & palarie de valentine's day
Seriful John Fitzburn
Incercare (Partea III)
Hei , Salut partenere esti gata pentru o noua aventura ??
0/25 Corn de vita
0/15 Cazma
Recompensa : $2000 , 500 Puncte de experienta si Pantaloni de Valentine's day
Si daca ai tot setu sa iti dea bonus :
+2 Carisma
+2 Mobilitate
+2 Putere
+2 Dexteritate
+10 puncte de munca
___________________________
Cam asta ar fi tot ... sper sa fie facut un set ca acesta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
exista set de sarbatori pentru ce iti mai trebuie un set de sarbatori si prea mari bonusurile....
 

DeletedUser

Guest
1. eu zic ca sunt destule seturi
2. nu ai model de postare.. nici macar o imagine cu itemutile "inventate de tine"
3. bonusurile mi se par ca marisoare
4. as zice ca se potriveste bine setul de sarbatori deoarece apoape fiecare obiect semnifica o sarbatoare.. de exemplu: Coasa Mortii- Halloween, Bocanci de ziua recunostintei- Ziua recunostintei, Colierul Iubirii- Valentine's Day, Sania-Craciun.... deci vezi ca sunt facut sa semnifice ceva si itemurile astea..<3W

deci.. CONTRA!!
 

DeletedUser7664

Guest
1. eu zic ca sunt destule seturi
2. nu ai model de postare.. nici macar o imagine cu itemutile "inventate de tine"
3. bonusurile mi se par ca marisoare
4. as zice ca se potriveste bine setul de sarbatori deoarece apoape fiecare obiect semnifica o sarbatoare.. de exemplu: Coasa Mortii- Halloween, Bocanci de ziua recunostintei- Ziua recunostintei, Colierul Iubirii- Valentine's Day, Sania-Craciun.... deci vezi ca sunt facut sa semnifice ceva si itemurile astea..<3W

deci.. CONTRA!!


Contra

Deja exist un set de sarbatori,care contine si colierul de Valentines
 

DeletedUser12402

Guest
CONTRA!Lasa Colierul iubirii in setul de sarbatori ca sta bine acolo.Bonusurile sunt cam mari,iar recompensele la a doua misiune sunt cam mari daca te gandesti ca iti da si Arcul lui Cupidon care are damage-ul exagerat.
 

DeletedUser15894

Guest
eu sunt deacord cu acest set!
PRO!
poate e putin prea exagerat cu ,,arcul lui Cupidon,, deoarece are prea mare damage...
pentru ce dar sa mai introdus cele 3 chei ca sa poti gasi Pusca de aur??
 

DeletedUser

Guest
Cum spune si titlul as vrea sa fie creeat un Set de Valentine's Day care ar cuprinde urmatoarele :
Colier al Iubirii (este deja din setu de sarbatori dar va rog sa-l stergeti de acolo si sa-l mutati in Setul de Valentine's Day)
Buchet (care se gaseste la culege fructe de padure)
Camasa de indragostit (asta nu se gaseste nicaeri am inventato eu , si nu conteaza cum arata doar sa fie roz si cu niste inimioare pe el )
+5 Mobilitate
+10 Dexteritate
+15 Putere
Palarie de Valentine's Day (tot inventie proprie)
+15 vigoare
+15 impuscare
+20 Tintire
+4 Carisma
+15 Reflex
Pantaloni cu Inimioare (lafel,inventie proprie)
Arcul lui Cupidon (arma de fort)
250-500 Pierdere
Inimioara (Inventie proprie)
Produs : +35 puncte de munca
Curea de Valentine's Day
+15 puncte de munca
Si sa fie date niste misiuni pentru acestea am sa explic si la cine si ce trebuie sa faca :
Maria Roalstad
Incercare (Ceva pentru tine)
Stii bine ca mi se pari actractiv dar de data asta am nevoie de tine , te rog frumos sa-mi aduci urmatoarele
0/5 Fructe de padure
0/5 Argint
0/10 Sunca
0/10 Lemn
Si sa primesti +50 pct experienta
si camasa de Valentine's Day
Waupee
Incercare (partea II)
O iar tu ? ... Scuze vorbeam cu altcineva , se pare ca tribul meu are nevoie de niste lucruri din partea ta , te rog frumos sa mi-le aduci si te voi rasplati cumsecade
0/25 frunze de tutun
$ 2500
0/15 Pana de cioara
0/5 Argint
Recompensa : $5000 , 5000 Puncte de experienta , Curea de valentine's day , Sageata lui cupidon & palarie de valentine's day
Seriful John Fitzburn
Incercare (Partea III)
Hei , Salut partenere esti gata pentru o noua aventura ??
0/25 Corn de vita
0/15 Cazma
Recompensa : $2000 , 500 Puncte de experienta si Pantaloni de Valentine's day
Si daca ai tot setu sa iti dea bonus :
+2 Carisma
+2 Mobilitate
+2 Putere
+2 Dexteritate
+10 puncte de munca
___________________________
Cam asta ar fi tot ... sper sa fie facut un set ca acesta



in primul rand arcu asta sa aiba 250-500 e o nebunie adik de ce lv. este ?
in al doilea rand nu as purta nici mort o camasa roz cu inimioare



de la mine ai un MARE contra
 

DeletedUser9380

Guest
Sunt destule seturi.Dacă s-ar mai băga ceva de Valentine's Day, atunci s-ar băga în setul de Sărbători.CONTRA.
 

DeletedUser

Guest
Ideea e buna,da' nu ai imagini.
Si acum sincer:crezi ca se va aplica ideea ta??
Nu o sa facă INNO un set nou pe tema asta.
Valentine's Day e doar odată pe an !
Setul de sărbători are mai multe sărbători la un loc.
Nu vreau sa te descurajez,dar CONTRA !
Bafta !!
 

DeletedUser

Guest
Ai uitat sa pui in set si o "**** roz din fier cu luminite", ar fi mers excelent ca si produs... Bonusurile sunt enorme! Daca o camasa (fie ea si trendy roz) iti va oferi 5/10/15 atribute, cateva lingouri de argint si niste tutun iti vor aduce 5k xp, o sa ajungem rau de tot. Sa nu mai zic de arcul ala care ar face pusca de aur un fel de "piatra", iar cei care au cheltuit sute de pepite pentru a o obtine iti vor da cu tutunul in cap cand vad ca ar fi putut obtine arcul la schimb cu vreo 15 tutun. In ritmul asta, o sa vreti o misiune unde ii dati barmanului 3 bumbac si obtineti 2 milioane de bani, 100k xp si vreo 1k pepite (ca deh, poate s'o fi ciupit putin barmanul si e darnic la zerouri). Contra!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus