Set Volka

  • Autor subiect DeletedUser25738
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25738

Guest
Salut, are cineva idee cum se obtine acest set? Ceva info despre acest set? Am vazut mai multe persoane care au Calul lui Volka, si am tot cautat si nu am gasit nimic despre acest set...
 

DeletedUser14046

Guest
Cred ca te referi la seturile personalizate care se obtin la un anumit numar de pt. de prietenie . Le poti obtine daca inviti jucatori care joaca si ei si cresc in lvl sau baga pepite.
 

DeletedUser25738

Guest
nu cred...eu am multe pct de prietenie..si nu am asa ceva.....plus ca am intrebat cum il are si a spus ca nu stie, ca s.a trezit cu el....
 

DeletedUser25738

Guest
plus ca nu are tot setul...are doar calul....acesta vad ca e un set... Setul lui Volka....
 

DeletedUser24699

Guest
Poate e ceva bug, e si sarac si nici nu pare plin de puncte de prietenie ;)
 

DeletedUser25738

Guest
eu astept un rasp de la admini ceva :))) nu de alta dar sa stiu si eu cum fac rost de acel set :D
 

DeletedUser25738

Guest
da dar alea sunt chestii singulare, stiu ca se primesc cand esti inactiv, aici vb de set, cum poti sa.l faci pe tot.....
 

DeletedUser22039

Guest
Un admin nu se gaseste sa raspunda sa ne lamurim si noi ? :whistle::d
 

DeletedUser16010

Guest
Se suprapun doua coduri, Armasarul lui Volka cu Calul batran.
 

DeletedUser25738

Guest
practic e o recompensa de inactivitate sa inteleg, teoretic nu ai cum sa faci niciodata acest set :)))) ca mai sunt si alte chestii recompensa la inactivitate.... ciudat
 

DeletedUser25342

Guest
practic e o recompensa de inactivitate sa inteleg, teoretic nu ai cum sa faci niciodata acest set :)))) ca mai sunt si alte chestii recompensa la inactivitate.... ciudat

Cred ca este pentru inactivitate...eu aveam si calul batran echipat,dar cand mi-a dat prostia asta lui Volka mi-a disparut calul batran care e mult mai bun...da noroc si 50 puncte de munca si inca ceva.(nu-mi mai aduc aminte ce..)
 

DeletedUser22039

Guest
Serios , plic de 1000 oup daca esti inactiv :d :Ph34r: ? <3W
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus