Set Volka

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

pardalian87

Greenhorn
Salut, are cineva idee cum se obtine acest set? Ceva info despre acest set? Am vazut mai multe persoane care au Calul lui Volka, si am tot cautat si nu am gasit nimic despre acest set...

Serghey88

Gold digger
Cred ca te referi la seturile personalizate care se obtin la un anumit numar de pt. de prietenie . Le poti obtine daca inviti jucatori care joaca si ei si cresc in lvl sau baga pepite.

pardalian87

Greenhorn
nu cred...eu am multe pct de prietenie..si nu am asa ceva.....plus ca am intrebat cum il are si a spus ca nu stie, ca s.a trezit cu el....

pardalian87

Greenhorn
da dar alea sunt chestii singulare, stiu ca se primesc cand esti inactiv, aici vb de set, cum poti sa.l faci pe tot.....

pardalian87

Greenhorn
practic e o recompensa de inactivitate sa inteleg, teoretic nu ai cum sa faci niciodata acest set :)))) ca mai sunt si alte chestii recompensa la inactivitate.... ciudat

AleKsSs

Greenhorn
practic e o recompensa de inactivitate sa inteleg, teoretic nu ai cum sa faci niciodata acest set :)))) ca mai sunt si alte chestii recompensa la inactivitate.... ciudat
Cred ca este pentru inactivitate...eu aveam si calul batran echipat,dar cand mi-a dat prostia asta lui Volka mi-a disparut calul batran care e mult mai bun...da noroc si 50 puncte de munca si inca ceva.(nu-mi mai aduc aminte ce..)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.