Setul De Războiul Civil

  • Autor subiect DeletedUser27887
  • Data de început

DeletedUser27887

Guest
Bună seara,

O întrebare care probabil s-a mai pus dar vreau un răspuns cert. Sunt șanse ca setul de ofițer să revină în magazin de Crăciun sau în viitorul apropiat?

Mulțumesc frumos!
 

DeletedUser27887

Guest
E nedrept ... nu am jucat în perioada aia ... mereu s-au pus seturile vechi în magazin ... de ce nu s-au returnat pepitele și apoi șters setul dacă era așa puternic?
 

adsum

Gunman
Probabil pentru a nu da naștere unor discuții inutile. În orice caz, numărul celor care îl dețin e redus.
 

DeletedUser27887

Guest
Urât ... vedem ce ne rezervă viitorul ... deși se puteau limita per lume (5-10 seturi / 1 set de fiecare jucător). Mulțumesc de info!
 

adsum

Gunman
Fiind iteme care puteau fi achiziționate exclusiv din shop, cu pepite, n-ar fi fost tocmai corect. Au mai făcut asta în trecut și s-au lovit de multe reclamații, pe bună dreptate.
 

DeletedUser27887

Guest
Dacă jucam în perioada aia și făceam setul de haine +2 și armele +3 ce șanse de 1000% erau să îmi dați refund la pepite? :))
Faza e că ... mă dezamăgește rău jocul deja ... am 2 săptămâni de când m-am reapucat, am investit cam vreo 60k pepite și deja aș vrea să mă las iarăși :)) și diferența de damage de la armele de la evenimente e enormă câteodată ... de ce unele seturi sunt așa puternice iar altele sunt praf? Setul de arme perlate de exemplu.
 
Ultima editare de un moderator:
Nici eu nu am prins setul UNIONIST desi mi-as fi dorit sa il am. Deh....asa au facut si cu setul Lincoln...Atata valva, au creat itemele si SURPRIZA, nu l-au mai implementat.

Dar Armele Bucatarului sau Armele Lucille nu sunt OP (overpower pentru necunoscatori) la Aventuri? si daca pici impotiva unei arme dastea nici nu ai sanse. Daune de 1500-2000 hp.

Si totusi s-au bagat aceste arme Bucatar si Lucille anul asta in SHOP.

Din cauza aceasta s-au stricat Aventurile si stau cu anii pana iti gaseste o Aventura.


Pentru ca nu mai vrea lumea sa joace Aventuri.
 

lord ion

West Marshal
eu cred că unii dintre voi nu înțeleg că aceste hotărâri sunt luate de DEZVOLTATORII JOCULUI, nu de ADMINI.
astfel de nemulțumiri sunt pe toate serverele, fiți siguri că ele sunt comunicate de admini celor de la INNO.
deciziile sunt luate acolo.

și eu vreau unionistul, că eram în pauză când a fost băgat, si eu vreau Behancu primele atribute/îndemânări, și eu vreau să îmbunătățească seturile vechi toate, și eu vreu să nu mai pice tot felul de bălării la eventuri în afară de seturi, toți vrem multe.
 
Ultima editare:
Sa revenim la subiect. Deci poate developerii vor baga in viitorul apropiat setul OFITERULUI UNIONIST din nou in SHOP.
Ca din ce am vazut din filmuletele de pe youtube, sunt destul de multi dezvoltatori, creatori de seturi, creatori in ale mecanicii a acestui joc The West si poate ingaduie si mai baga inca o data setul acesta in SHOP asa cum au facut cu Armele Bucatar, Armele Lucille (care si astea sunt OP), calaria de aur s-a mai bagat in shop, spiritele animalelor care dau rezistenta.

Sau poate cine stie, creeaza un set si pentru SOLDATI tot asa OP ca UNIONIST si il vor baga in SHOP alaturi de OFITERUL UNIONIST.
 
Sus