Sistemul de duel.

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2041

Guest
Ce va place si ce nu va place in actualul sistem de duel?
 

DeletedUser24699

Guest
Imi place diversitatea buildurilor.
Nu-mi place cum pot fi combinate seturile de duel.
 

DeletedUser25592

Guest
Este random...Din cîte am văzut.Trebuie să existe alt sistem,acesta nu e ideal(8 runde)...Cu feririle țintirile alese,tot e praf.Eu nu am idei de perfecționare,dar suntem toți de acord...mai e mult de lucru pînă la un sistem de duel cît de cît bun.:dastardly:
 

DeletedUser

Guest
Intrebare ( este offtopic dar nu am gasit unde sa o pun).

Eu pot crea o tema?
 

DeletedUser

Guest
Duel.

Hm, duelul e frumos daca ai echipa, era frumos, acum e pe locul 2, majoritatea playerilor din top aleg fortul, majoritatea playerilor vechi, aleg fortul.

Era frumos inainte de forturi, cand se faceau raiduri, oras contra oras. Acum, doar jucator vs jucator, ce a mai animat putin aceste dueluri sunt concursurile, dar pacat ca sunt cam rare.
 

DeletedUser2948

Guest
Duel.

Hm, duelul e frumos daca ai echipa, era frumos, acum e pe locul 2, majoritatea playerilor din top aleg fortul, majoritatea playerilor vechi, aleg fortul.

Era frumos inainte de forturi, cand se faceau raiduri, oras contra oras. Acum, doar jucator vs jucator, ce a mai animat putin aceste dueluri sunt concursurile, dar pacat ca sunt cam rare.

Tu pe ce lume joci? :)) Pe ro1 nu e in niciun caz asa :))

Btw...e cam bullshit uneori sistemul. Apoi sistemul ala cu banditi e "pur si simplu".

Dar, in alta ordine de idei, ce-mi place la el e ca din 10 dueluri date castig...11. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus