Sora lui Henry

  • Autor subiect DeletedUser19723
  • Data de început

DeletedUser19723

Guest
Stiu ca Inno nu accepta misiuni facute de jucatori dar as vrea sa va aud parerea,imi cer scuze daca se mai gasesc greseli de ortografie si ca nu am putut pune multe inagini.




Sora lui Henry


1.Vizita
Barmanul Henry Walkner:Buna player maine merg in vizita la sora mea,Mary,si vreau sa-i duc un cadou,ma poti ajuta?
Tinta:Adu-i lui Henry cateva lucruri.
Necesar:aurul nebunilor 0/1
Argint0/1
Afine 0/3
Recompensa 75xp,200$
Text final:Multumesc,cred ca va fii foarte incantata!


2.Tragedia
Barmanul Henry Walkner:Oh player se pare ca sora mea are piciorul rupt,totusi i-a placut cadoul,insa mi-a dat 200$ ca sa-i aduc 2 suluri de panza,nu stiu ce face cu ele.Nu vreau sa o dezamagesc dar sunt prea ocupat sa i le duc poti face asta pentru mine?
Tinta du-te la Mary cu 2 suluri de panza
Necesar :sul de panza 0/2,du-te la mary.(Mary o sa fie in partea de nord)
Recompensa:200$,50xp
Text final:L-eai dus? Multumesc mult.


3.Iubitul fals
Mary:Fugi!Fugi!!!Eun tip nebun pe aici pe nume Michael care se crede iubitul meu si il i-a la duel pe oricine vorbeste cu mine!
Tinta:Lesina-l pe Michael
Necesar:Lesina-l pe Michael(Michael e un NPC cu 400hp care are Revolver militar ruginit si nu e foarte greu de batut)
Recompensa:revolver militar ruginit,50$,200xp
Text final:Vai player esti eroul meu, nimeni n-a reusit sa-l invinga pana acum!

4.Supararea
Mary:Te-a trimis fratele meu aici?Atunci iti multumesc de ajutor.Vrei sa stii ce fac cu panza ?Ei bine asta nu te priveste nici e tine nici pe fratele meu,acum pleaca!
Tinta :Pleaca de acolo
Necesar : sa nu mai fii la mary
Recompensa:-
Text final:Sa nu mai vii aici!!







5.Misiunea
Seriful John Fitzburn:Hey player vino pana aici.Am auzit ce s-a intamplat cu Mary,trebuie supraveghiata,uite iti dau o stea de serif ,cu ea vreau sa te duci acolo imbracat ca un om sarman si sa vezi ce s-e intampla.
Tinta:Spioneaz-o pe mary
Necesar:Du-te la mary.
Recompensa:Stea de serif(http://imageshack.us/photo/my-images/41/64434411.png/ iti da +3 aspect)

6.Criminala

Ai ajuns in satul in care locuieste Mary,care merge de parca nu ar avea nimic.Acolo ajuns o auzi spunand.
Mary:Maine ma voi razbuna pe fratele meu! Baieti voi intrati in saloon ca niste oameni normali apoi ii scoateti pe toti afara si il prindeti pe fratele meu dupa care voi veni eu sa-l ucid.
Intre timp ce ascultai gasesti un cufar.
Tinta:-
Necesar:-
Recompensa cufar de lemn, 350xp


7.Avertismentul
Barmanul Henry Walkner:Salut nu te-am mai vazut de mult.Ce?Sora mea?Nu ar face nici o data asta,ai o dovada?Aratami-o!
Tinta:Da-i lui henry o dovada.
Necesar :Plan semnat invelit in doua suluri de panza 1/1(se obtine dupa ce deschizi cufarul luat)
Recompensa:400xp
Text final:Nu pot sa cred,player trebuie sa ne pregatim.

8.Duel 1
Barmanul Henry Walkner:Uite player acela trebuie sa fie unul dintre banditii sorei mele,acela cu seston,arata-i ce poti!
Tinta: Invinge banditul
Necesal Invinge-l pe John(NPC cu 500 hp care are derringer de precizie nu prea greu de batut)
Recompensa:100$250xp,Seston gri
Text final:Multumesc,dar asta nu e tot caci mai vine unul.

9.Duel 2
Barmanul Henry Walkner:Cel imbracat in palton trebuie sa fie cel de-al doilea bandit te rog player scapa-ma de el.
Tinta :invinge banditul
Necesar:Inbingel pe Bob(NPC cu 750hp care are Peacemaker,mai greu de batut)
Recompensa:500$,350xp,Palton gri
Text final:Multumesc am scapat de ei,trebuie s-o reclam pe sora mea la politie.



10.Lupta Finala
Barmanul Henry Walkner:Player aceea e sora mea!!!
Mary: pana aici ti-a fost
Tinta lesin-o pe mary
Necesar:Lesin-o pe mary(NPC cu 1000hp care are sabie de cavalerist ascutita Greu de batut)
Recompensa:300$,sabe de cavalerist ascutita,1000xp
Text final:Adio mary o sa-ti petreci restul zilelor in puscarie.

Avantaje:Un nou set de misiuni.
Dezavantaje:O sa le fie cam greu celor care nu le prea au cu duelurile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19554

Guest
Contra.. gaseste cufar de lemn doar pentru ca o asculta pe Mary ? :huh:
Recompense mari.. stetson la un duel ..palton ..
 

DeletedUser19723

Guest
In cufar nu e decat o hartie si scz am vrut sa scriu 100$
 

DeletedUser

Guest
uite iti dau o stea de serif ,cu ea vreau sa te duci acolo imbracat ca un om sarman si sa vezi ce s-e intampla.
pro, desi ar mai trebui sa mai indrepti unele lucuri, in general ideea e buna!
 

DeletedUser

Guest
Contra.. gaseste cufar de lemn doar pentru ca o asculta pe Mary ? :huh:
Recompense mari.. stetson la un duel ..palton ..

Deacord cu el.
"Tinta sa nu mai fii la mari"
Greseli de ortografie!
Eu am avut mai putine greseli si am scris la 2 dimineata.
PS:
Contra
 

DeletedUser20606

Guest
Deacord cu el.
"Tinta sa nu mai fii la mari"
Greseli de ortografie!
Eu am avut mai putine greseli si am scris la 2 dimineata.
PS:
Contra

Si asta e un motiv de lauda? :)

Contra. Eu zic ca sunt destule misiuni.
 

DeletedUser21978

Guest
Este o idee buna dar de la 6 incolo nu prea imi place,cand vrea sa`l omoare pe Henry..Contra :whistle:
 

DeletedUser17950

Guest
pro..........dar nu cred ca e normal sa incerce sa il ucida numai ca nu a adus el 2 suluri de pinza..................si parca avea piciorul rupt , mai trebuie putin gindita
 

DeletedUser10625

Guest
Pro/contra

Ca idee generala un nou quest e binevenit. Nu-mi place insa questul pe care-l propui. sa inteleg ca ii luam acum tot neamu' Mariei in West?
 

DeletedUser

Guest
Contra
Din moment ce inno nu primeste misiuni de la playeri asta e si normal,ca altfel ar sti multi continutul misiunii,nu are rost sa fiu pro plus ca recompensele sunt prea mari la acele cerinte.
 

DeletedUser

Guest
Macar daca ai putea sa termini toate misiunile actuale fara sa dai 1000 de reskil pentru a face munca X.
 

DeletedUser

Guest
Recompensa mare, cufarul pe care îl găsești Trb sa fie de alt tip decât de lemn, multe greșeli de ortografie...
51% pro
49% contra
 

DeletedUser

Guest
Ia orice misiune din TW .. si uite-te la texte . Nu se compara cu ce ai scris tu , facut in graba . O misiune noua trebuie gandita , sa aiba o logica , la tine e total aiurea .. ce motiv are Mary aia sa-l omoare pe Henry ? si sunt prea usoare cerintele pt recompense . Mai sunt multe de spus . Contra .
 

DeletedUser

Guest
Ia orice misiune din TW .. si uite-te la texte . Nu se compara cu ce ai scris tu , facut in graba . O misiune noua trebuie gandita , sa aiba o logica , la tine e total aiurea .. ce motiv are Mary aia sa-l omoare pe Henry ? si sunt prea usoare cerintele pt recompense . Mai sunt multe de spus . Contra .

Sunt de acord cu tine pentru a face o misiune nouă ai nevoie de cel puţin o săptămână de gândire şi "eliminarea" greşelilor gramaticale, pe lângă asta mai trebuie să pui şi nişte poze/imagini.
 

DeletedUser

Guest
sunt pro pentru noi misiuni dar incearca sa refaci misiunea aia ca unii de aici sunt copii
 
Sus