Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser593

Guest
35ird47.jpg


=))))
 

DeletedUser22923

Guest
Absolut Vodka ?
Jack Daniels ?
JB ?
Bergenbier ?
Heineken ?
Teachers ?
Bourbon ?

Da, da, hai sa enumeram chestii auzite prin filme, de care papilele noastre gustative nici n-au auzit, că așa-i meșto.

Apropo, faci orice om (exceptie de la regula fac femeile si copilasii) de pe pamantul asta de rusine sa pui berea pe lista de chestii din care te poti imbata.
 

DeletedUser16869

Guest
Da, da, hai sa enumeram chestii auzite prin filme, de care papilele noastre gustative nici n-au auzit, că așa-i meșto.

Apropo, faci orice om (exceptie de la regula fac femeile si copilasii) de pe pamantul asta de rusine sa pui berea pe lista de chestii din care te poti imbata.

:hmf:

Beer Rulz :razz:

Si, esti tu sigur ca papilele mele gustative nu au auzit de bauturile alea ? :nu:
 

DeletedUser22923

Guest
>implying JB(justin bieber) is drinkable, funny.

>implying you know how to imply
>implying implications



:hmf:

Beer Rulz :razz:

Si, esti tu sigur ca papilele mele gustative nu au auzit de bauturile alea ? :nu:

Mai pustiule, e clar dupa parerea ta ca "beer rullzzzzzzzzzzzzZZ0rroxoxorujsdija XDXDXDXD LOLOLOLOL" ca mai mult de 14 ani n-ai cum sa ai. Daca ti-a ajuns ceva cu mai mult de 60% ABV, mai ai trahee? Sau faci parte dintre provincialii aia care apar saptamanal la stirile de la ora 5 in come alcoolice ca au fost uitati incuiati intr-o camera goala doar cu o sticla de tuica de pufoaica?

In plus de asta, argumentul meu ramane valid. E clar ca nici par prin anumite zone n-ai daca tu te imbeti din bere. = )))))))))))))))))))))
See ya in 4-5 ani, poate vii la oras (Bucuresti) si mergem la un rand de absintarie.
 

DeletedUser593

Guest
Aducea unu din Slovenia parca o bere buna... Bandidos Tequila si Smile (Smile are gust asemanator berii Corona :roll:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus