Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Toti stim ce inseamna,nu?:d,asa ca spamati...

NOTA ADMINISTRATIVA

Se pare ca nu s-a inteles corect ce-i cu acest topic de spam, acesta nu face exceptie si se supune total regulilor forumului (mai putin double post, posturi scurte, irelevante). In concluzie, pt orice depaseste bunul simt luati warn si/sau ban.
Posturile "kilometrice" sunt interzise (aici se includ si imaginile care nu respecta regulamentul)


Daca mai deformati vreo pagina din aceasta tema pe langa un warn/ban vom inchide si tema.
Nu va jucati cu focul:boone:


Acest mesaj este o atentionare!
Tratati-l ca atare.


The West Team
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu chiar nu inteleg de ce ai deschis tema asta... chiar crezi ca nu avem nimic altceva de facut inafara de a spama si pe tema ta?
 

DeletedUser

Guest
Sa fie aprobata? Pai, tu crezi ca adminii sunt online non-stop pe net. ca sa vada daca a mai scos unu o tema ca sa o aprobe?
 

DeletedUser

Guest
Sunteti la "Saloon", nu este nevoie de nici o aprobare si aici temele sunt mai permisive, mai libere decat la celelalte sectiuni specializate. Interesul celorlalti este daca vreti un criteriu de selectie...
 

DeletedUser2948

Guest
Sunteti la "Saloon", nu este nevoie de nici o aprobare si aici temele sunt mai permisive, mai libere decat la celelalte sectiuni specializate. Interesul celorlalti este daca vreti un criteriu de selectie...

deci avem voie sa facem off-topic aici?
 

DeletedUser

Guest
Eu unul nu va opresc daca vreti:) Ideea e sa nu faceti off-topic peste tot ca apoi tot voi veti gasi cu greu ce e important in mesaje daca va intereseaza ceva, chiar si la Saloon.
 

DeletedUser2948

Guest
Eu unul nu va opresc daca vreti:) Ideea e sa nu faceti off-topic peste tot ca apoi tot voi veti gasi cu greu ce e important in mesaje daca va intereseaza ceva, chiar si la Saloon.

eu am luat 3 warn-uri la salon pt off-topic....

daca ii voie...de ce am luat?
 

DeletedUser

Guest
Nu e voie nici aici cu off-topic, dar, dupa cum a zis si Mihai, pe aceasta sectiune a forumului suntem mai ingaduitori. :)
 

DeletedUser

Guest
Nu e voie nici aici cu off-topic, dar, dupa cum a zis si Mihai, pe aceasta sectiune a forumului suntem mai ingaduitori. :)

Hot-Sauce,am o intrebare:daca aici nu este deloc o tema stabila(la tema ,,spam'')atunci de ce nu avem voie sa spamam?
 

DeletedUser

Guest
Oameni buni...DECI:

Regulamentul general de postare pe forum este UNIC de la un capat la altul. Unii dintre voi alegeti sa deschideti topicuri noi in cadrul Saloon-ului, topicuri care s-ar incadra mult mai bine la alte sectiuni din considerentul ca sunt de interes general si ceea ce se discuta in ele poate influenta jocul celorlalti, de preferinta in bine. Acele topicuri nu-si au locul la Saloon si, dupa cum va spuneam, fiind considerate de interes general nu se tolereaza in cadrul lor incalcari ale Regulamentului care sa ingreuneze astfel parcurgerea lor de catre user-ii realmente interesati din a le citi. Este de la sine inteles ca indiferent de natura topicului, de relevanta lui mai exact, nu se tolereaza injuriile aduse celorlalti colegi sau echipei de admini, reclama catre alte site-uri/jocuri sau posturi cu tenta rasisa, antisemita sau xenofoba.

Pt. aceia dintre voi care aleg sa faca spam sau off-topic la aceste posturi, ma refer deci la cele importante care oricum nu si-ar avea locul in Saloon, sunteti pasibili de sanctiuni sub forma warn-urilor si/sau puncte de penalizare.

Uite, ca tot se propaga trecerea mea la semnaturi de regula luandu-mi ciocane in cap:D, am sa propun echipei de admini, FARA a fi o garantie a succesului faptul ca fac acest demers, infiintarea unui singur topic in cadrul Saloon-ului in cadrul caruia, cu respectarea obligatorie si indiscutabila a regulilor de mai sus, sa faceti voi off-topic cat vrea inimioara voastra:) cu singurul amendament: din momentul deschiderii acelui topic NU se vor mai tolera sub nici o forma off-topic-urile sau spam-ul la alte sectiuni. Daca voi va veti invoi sa respectati asta eu va promit ca fac tot ce tine de mine sa obtin aprobarea colegilor mei in a infiinta acest topic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hot-Sauce,am o intrebare:daca aici nu este deloc o tema stabila(la tema ,,spam'')atunci de ce nu avem voie sa spamam?

Ai voie sa smapezi pe mess....pe pereti...oriunde nu sunt reguli....cel mai bine e pe mess...bagi id-ul tau in lista dai 2xclick pe el si incepi sa iti scrii ce vrei tu.....
 

DeletedUser

Guest
eu am luat 3 warn-uri la salon pt off-topic....

daca ii voie...de ce am luat?

Forumul acesta este forumul jocului The West.Ca sa fiti ontopic pe acest forum toate discutiile purtate trebuie sa fie despre joc.Exemplu :recrutari in orase,dueluri,ce ati gasit in timpul muncii,cautari de diferite obiecte,etc.
DAR ca sa fie mai atractiv s-a creat si Salonul.
Salonul este off-topicul forumului.Adica se poate discuta tot ce nu tine de The West,de exemplu : poze cu jucatorii,melodii preferate,voteaza avatarul/semnatura etc.Dar toate aceste teme deschise au o idee initiala.Daca cineva la topicul MyMiniCity vorbeste despre melodia preferata este clar off-topic.

Aceasta tema daca se numeste spam...se pare ca aveti voie la orice atata timp cat nu depaseste limita bunului simt.

Later edit:dragii mei forumusti,v-am speriat de nu mai ziceti nimic? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si eu tot pinck kiti:mad:

DACA NU AI FOST ATENT! Se scrie "Pink Kitty", nu "pinck kiti"... topicul asta a fost deschis sa spaman, in limitele bunului simt... insa eu zic... chiar daca a fost deschis topicul asta, asta nu inseamna ca ii oreste pe altii sa spameze in alte locuri... chiar nu vad rostul temei acesteia, mai ales ca pana acum nu a strans mai mult de 20 de posturi... :confused:

EDIT: Sorry, s-au strans 20 de posturi... voiam sa spun cu mult peste 20... sau 30, hai...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus