Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5629

Guest
Sa mori tu ca e pacat sa nu mergi la biserica, eu n-am mai fost de la 7 ani si atunci ma duceam doar sa ma impartasesc ca imi dadea popa vin. Auzi la profa mea de religie ce tema practica ne-a dat: zilnic sa zicem rugaciunea inimii de 50 de ori, sa facem 15 metanii mari, sa mai zicem si nu mai stiu ce rugaciune si ea crede ca noi chiar o sa facem toate astea :ras:

Chiar, Stef pe ce profil esti la liceu? Economic cumva?

Nici la basca nu ma doare, sunt la Stiinte Sociale! :ras:
 

DeletedUser9859

Guest
Sa mori tu ca e pacat sa nu mergi la biserica, eu n-am mai fost de la 7 ani si atunci ma duceam doar sa ma impartasesc ca imi dadea popa vin. Auzi la profa mea de religie ce tema practica ne-a dat: zilnic sa zicem rugaciunea inimii de 50 de ori, sa facem 15 metanii mari, sa mai zicem si nu mai stiu ce rugaciune si ea crede ca noi chiar o sa facem toate astea :ras:

Da' de ce sa mor eu, ca eu ma inchin la piramide.Am avut o profa care zicea asta...
 

DeletedUser

Guest
Cred ca e o chestie generala.Toate profele de religie pe care le-am avut veneau cu tot felu' de aberatii-Ca omu' e superior animalelor ca el are suflet, da' el defapt nu are suflet, are un inger!,ca intre un musulman si un criminal crestin, musulmanu' merge in iad si criminalu' in rai,ca daca nu mergi la biserica duminica e mare pacat mare si ca nu exista sa nu poti sa ajungi, ca nu ajungi din lene, si lenea e si ea un pacat mare...

rlly?
iad scrie pe mine :|
 

DeletedUser9859

Guest
You value (3x) my
So do not give high
Do not pack,
What are your value, your value,
I wipe the shoes look so forget it.

I know why they have enemies,
My value as they head for tin,
And a tiny brain and a brain,
Neuron without him.

I know why they have enemies,
My value as they head for tin,
And a tiny brain and a brain,
Magnifying glass look at it.

The catch me, catch more
One that says,
About me, about me
To see what gets hurt
Who's who I always walk my words,
I'll put them on the current language.

I know why they have enemies,
My value as they head for tin,
And a tiny brain and a brain,
Magnifying glass look at it.

The catch me, catch more
One that says,
About me, about me
To see what gets hurt
Who's who I always walk my words,
I'll put them on the current language.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus