Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am primit ban o saptamana pentru niste poze care erau putin mai mari decat prevede regulamentul :mad:, sau asta e doar un motiv de fatada? Poate ca moderatorului care m-a banat nu ii placeau tipele din poze...
 

DeletedUser6410

Guest
Am primit ban o saptamana pentru niste poze care erau putin mai mari decat prevede regulamentul :mad:, sau asta e doar un motiv de fatada? Poate ca moderatorului care m-a banat nu ii placeau tipele din poze...

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Exceptie de la regula face o discutie la modul general, fara absolut nici o referire la o anumita persoana (membru al forumului, moderator sau admin) si/sau sanctiune primita. Aluziile de orice fel sunt de asemenea interzise.
 

DeletedUser9859

Guest
Am primit ban o saptamana pentru niste poze care erau putin mai mari decat prevede regulamentul :mad:, sau asta e doar un motiv de fatada? Poate ca moderatorului care m-a banat nu ii placeau tipele din poze...

Cum ramane cu caricaturile alea?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus