Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
my-little-pony-friendship-is-magic-brony-lol-no.gif
ba da

Parca are Parkinson.Sau asculta AC/DC
 

DeletedUser20997

Guest
e mai slab pe dracu' !
acolo au voie sa va cafteasca profii :ras::ras:
asa ca invatati mai cu spor. :ras:

Bătut? Nope, la noi dacă ridică mâna la elev "DOAMNĂ PROFESOARĂ NU AVEŢI VOIE EU SUNT MINOR AM PĂRINŢI CARE MĂ TRIMIT LA ŞCOALĂ NU SĂ FIU BĂTUT VĂ RECLAM LA DIRECTOARE"
 

DeletedUser

Guest
Sunt singurul de aici care considera ca ar fi hazliu sa se adauge bordele in TW?
 

DeletedUser593

Guest
Nebhotep a spus:
xXxBL1TzZxXx a spus:
Nebhotep a spus:
xXxBL1TzZxXx a spus:
Nebhotep a spus:
xXxBL1TzZxXx a spus:
Nebhotep a spus:
xXxBL1TzZxXx a spus:
Nebhotep a spus:
xXxBL1TzZxXx a spus:
Nebhotep a spus:
xXxBL1TzZxXx a spus:
Nebhotep a spus:
xXxBL1TzZxXx a spus:
Nebhotep a spus:
xXxBL1TzZxXx a spus:
Nebhotep a spus:
xXxBL1TzZxXx a spus:
Nebhotep a spus:
xXxBL1TzZxXx a spus:
Nebhotep a spus:
xXxBL1TzZxXx a spus:
mane baga id asta de mess sau damil tu pe al tau alex_smekerul98 zimi te rog ceva inca un indiciu ca am cautat si la florida si la georgia si nu am gasit nimik .....
te rog mult :eek:3
Pai e un indiciu acolo... ce vrei mai mult? :)
ajutama frate te rog ca nu inteleg aide te rog frumos raman dator frate
ce dai? :)
nush frate cere ceva si daca pot sa iti dau iti dau ... te rog frumos frate
Naw... :)
bagi frate id sa vb plzz ....
Nu stiu unde sa bag acest 'id'
)) pe mess ai frate te rog mult tiam sp iti ramna dator numai ajutama si pe mn ....
mess? ce'i aia?
mda frate zi man te rog ma ajuti sau nu te rog mult aide nu fi ......
nu ajut fara sa fiu ajutat.
hai mane uite spre exemplu pot sa te ajut mane la urmatoarea piesa de pazal daca vr sau nush cere ceva si vad daca pot daca pot te ajut daca nu cere alceva haide pliz
Nu am nevoie de ajutor, mersi oricum.
dar ajutama frate macar tu pe mine mai dami un indiciu te rog frumos stiu ca nu ai nev de ajutor la puzzel ca esti bun dar ajutai si pe cei slabi te rog
Insoritul stat american aflat intre Oceanul Atlantic si Golful Mexic este locul in care trebuie sa te indrepti de aceasta data. Nu e foarte greu. Dar cand ajungi acolo gandeste-te la afirmatia marelui Julius Caesar cu privire la cea mai eficienta tactica de razboi. Intr-un final marea comoara ti se va dezvalui.

Na indiciu
ai ma frate ca din asta nu inteleg nimik mai dami unu ca vad ca esti bun te rog mult
Nu e problema mea :d
ai ma frate spune si mie unde ai gasito sau macar la ce post ai te rog frumos iti raman dator cand o sa ai nev de ceva indiferent ce nu numai pe forum si in joc pe the west o sa te ajut nu conteaza ce o sa incerc cum pot doar spunemi :eek:3
Unde am gasit poza? Pe forum desigur.
ai ma frate nu mai te rade de mn te rog foarte mult ce vr sa fac ca sa imi zici ?fac ce vrei
Fa'mi 1000 pcte de prietenie

Gata, liniste =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus