Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16663

Guest
Era vorba, in principal, despre itemele pe care le tepuisc acesti indivizi! Daca poti extinde aria si la produse este un plus!

PS: nu ai citit cu atentie ce am scris ori, ca sa fiu rautacios, nu faci diferenta intre obiecte si produse, ceea ce este, nu grav, ci o impardonabila greseala, avand in vedere statutul tau pe acest forum!:up:
 

DeletedUser6410

Guest
Era vorba, in principal, despre itemele pe care le tepuisc acesti indivizi! Daca poti extinde aria si la produse este un plus!

PS: nu ai citit cu atentie ce am scris ori, ca sa fiu rautacios, nu faci diferenta intre obiecte si produse, ceea ce este, nu grav, ci o impardonabila greseala, avand in vedere statutul tau pe acest forum!:up:


Cand spui
HTML:
Propun sa marginalizam teparii!
asta inseamna ca numai cumperi nimic de la ei .. si chestia cu marginalizarea lor mi se pare o prostie...vrei sa numai primesti tepe cumpara ce ai nevoie si numai incerca sa faci schimburi asa nuami risti sa iti iei teapa
 

DeletedUser

Guest
nu toti jucatorii sunt tepari, aproximativ 5% din ei
eu am riscat de mai multe ori schimburi si am luat doar o teapa, prima daca cand nu prea ma descurcam, apoi orice schimb avantajos a fost bun :cooln:
 

DeletedUser

Guest
nu toti jucatorii sunt tepari, aproximativ 5% din ei
eu am riscat de mai multe ori schimburi si am luat doar o teapa, prima daca cand nu prea ma descurcam, apoi orice schimb avantajos a fost bun :cooln:

Oricine si-a luat o data o teapa,dar uni dupa ce si-au luat o teapa sunt fraieriti iar si iar si dau vina pe INNO.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus