Spargere de banci

  • Autor subiect DeletedUser19723
  • Data de început

DeletedUser19723

Guest
Propun ca jucatorii sa poata sparga bancile altor orase(nu au voie orase din propria alianta)
Si va fi asa:
1.Jucatorul care vrea sa sparga banca are nevoie de niste chei, cheie de nivel 1 costa 2500$,cheie de nivel 5 costa 5000$ ,cheie de nivel 10 costa 7000$.Acestea se pot gasi la munci cu noroc mai ridicat.
2.Membrii orasului trebuie sa construiasca un nivel cat mai mare la seif, maxim pana la nivel 10 pentru a o proteja.
Pentru a sparge o banca,spargatorul trebuie sa se duca in orasul respectiv , sa dea click pe banca si sa aleaga spargere(varianta posibila doar daca ai o cheie in inventar)cheile de nivel 1 pot deschide seifuri de nivel 1,cheile de nivel 5 pot deschide seifuri de nivel 2-5 iar cele de nivel 10 seifuri de nivel 6-10.
Bineinteles ca va fi adaugat si norocul,unele chei vor reusi sa sparga seifuri, altele nu.
Daca spargatorul face jaful noaptea(intre orele 21:00 si 02:00) norocul lui este mai mare iar daca o face ziua norocul lui este mai mic.
Daca spargerea este reusita,jefuitorul poate lua maxim 50% din banii din banca
Astept pareri si comentarii, va rog nu cereti imagini ca nu stiu sa le pun.
:Ph34r:
 

DeletedUser

Guest
CONTRA

50% din banii banci???
daca in banca sunt 500.000$ eu iau 250.000$???
+ ca sa mai propus
 

DeletedUser21007

Guest
am mai propus eu asa ca da pro sau contra la mine :bandit:
 

DeletedUser20520

Guest
Contra, idee propusa de n ori + ca suma primita e prea mare.
 

DeletedUser

Guest
Mai citeste forumurile!
Cu 50%:blink:
Iti dai seama cati bani iei daca in banca sunt 100.000$???
CONTRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
CONTRA cu toate ca in adevaratul vest salbatic puteai sa iei si astfel de sume!
 

DeletedUser21007

Guest
daca tot iti place idea de ce nu ai da pro la tema facuta de mine
 

DeletedUser

Guest
chiar acum cateva zile s-a mai propus.. cred.. CONTRA!!
 

DeletedUser

Guest
s-a mai propus de n-sprazece mii de ori si nu s-a implementat...si plus ca alte propuneri au fost corect postate si detaliate cu model si toate alea...de ce crezi ca ideea ta simpla si nedezvoltata va tine?CONTRA
 

DeletedUser12402

Guest
50% din suma din banca?Nu e prea mult?Si nu crezi ca daca ataca cineva o data o banca a orasului,nu o mai ataca o data pentru a mai obtine bani?
PWG a propus o idee despre spargerea bancii dar era cu mult mai bine gandita ca aceasta(asta e epic fail)
CONTRA!DAca doresti bani munceste,da dueluri...Nu astepta mura-n gura.
 

DeletedUser13008

Guest
Daca spargerea este reusita,jefuitorul poate lua maxim 50% din banii din banca

si daca banca are 1.000.000$ ? ehe.. nu o sa ii mai trebuiasca bani tipului ala..
Cum sa se mai dezvolte un oras daca este jefuit in continuu.Eu sunt contra.

o cam dam in travian si triburile
 

DeletedUser21007

Guest
50% din suma din banca?Nu e prea mult?Si nu crezi ca daca ataca cineva o data o banca a orasului,nu o mai ataca o data pentru a mai obtine bani?
PWG a propus o idee despre spargerea bancii dar era cu mult mai bine gandita ca aceasta(asta e epic fail)
CONTRA!DAca doresti bani munceste,da dueluri...Nu astepta mura-n gura.
multumesc pentru ca ai spus ca e mai bine gandita tema mea despre spargerea bancii
 
Sus