Suferinta si agonia

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

-Berni-

Greenhorn
Buna tuturor!
Am o problema foarte mare, numele meu dupa cum bine vedeti este -Berni- ,care vine de la Bernadett, fosta mea iubita. Problema consta in faptul ca eu si Bernadett nu mai suntem impreuna..As dori dragi admini sa ma ajutati si sa imi permiteti schimbarea ID-ului, cum v-ati simti sa va despartiti de cineva si numele acelei persoane sa va bantuie zilnic?
Sper sa ma puteti ajuta si sa intelegeti situatia!
#VreauSaUitDeEa
#SustinetiCauzaMea!

Tin sa mentionez:
Legile The West
Articolul 4 Cod de Conduita
alineatul 1 de la sectia Este interzisa:

  • afectarea fizică sau psihică a altor jucători.
Eu sunt terorizat psihic zilnic prin asta!
 
Ultima editare:
susțin și aprob. Cred că pot face asta adminii. Știi ce răspuns o să primești? Să te apuci de alt cont, să o iei de la ZERO :)
Problema e următoare că tu ai pierdut timp pentru a ajunge la lvl 141, misiuni făcute, realizări.

Părerea mea este că ar putea face o excepție de la regulă și să îți schimbe numele dacă e ADEVĂRAT ceea ce spui tu.

Sănătate!
 
aaa si unde ai postat tu este in rubrica "Propuneri si idei forum". GG

Eu zic sa faci topic si pe beta si sa le spui situatia. Sa te duci si la CEDO.
 

just4fun

The Boss
Motivul invocat nu reprezinta un motiv de modificare a numelui - problema va exista in continuare, suferinta la fel.
Faptul ca vei avea un alt nume nu inseamna ca se rezolva, asa ca cel mai bine va fi sa iti confrunti problema.
Situatii in care este posibila modificarea numelui:
  • pseudonimul dvs. conține informații personale (cum ar fi e-mail complet, nume complet și prenume etc).
  • pseudonimul dvs. este necorespunzător sau încalcă regulile noastre.
  • Modificarea pseudonimului este necesară din motive tehnice.
 

-Berni-

Greenhorn
Motivul invocat nu reprezinta un motiv de modificare a numelui - problema va exista in continuare, suferinta la fel.
Faptul ca vei avea un alt nume nu inseamna ca se rezolva, asa ca cel mai bine va fi sa iti confrunti problema.
Situatii in care este posibila modificarea numelui:
  • pseudonimul dvs. conține informații personale (cum ar fi e-mail complet, nume complet și prenume etc).
  • pseudonimul dvs. este necorespunzător sau încalcă regulile noastre.
  • Modificarea pseudonimului este necesară din motive tehnice.

Pai ati putea face sa fie din motive tehnice..sunteti atotputernici, trimisii lui Dumnezeu pe platforma Inno!
Va implor!
 
Faci alt cont si termini balciul. Oricum se creste destul de repede daca te duce capul si ai set "jmeker" da xp

pacat ca am dat la mustacios Nicolas. Puteam sa ti-l dau tie. Ehh....o sa mai imi pice :)
 

KidOfWar

Greenhorn
Numai confundati viata privata cu acest joc, din punctul meu de vedere da-i delete si lasa te , vorba lui capitan joaca de la 0 pe alta lume, se despart oameni dupa 20 de ani de casnicie, mergi mai departe, n-a fost pentru tine .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus