[Sugestie]Avatare.

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE:Avatarele vechi reintroduse
DESCRIERE SUGESTIE:Propun sa avem posibilitatea sa ne putem pune si vechile avatare , erau mai frumoase...:hmf:
AVANTAJE/DEZAVANTAJE:Jocul ar arata mai frumos zic eu...nu gasesc dezavantaje dar nici avantaje

P.S : S-a schimbat mult jocul...inainte avea mai mult farmec:(.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12909

Guest
Avatarele vechi nu vor fi reintroduse.
E mai bine asa, suntem diferiti.
 

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE:Avatarele vechi reintroduse
DESCRIERE SUGESTIE:Propun sa avem posibilitatea sa ne putem pune si vechile avatare , erau mai frumoase...:hmf:
AVANTAJE/DEZAVANTAJE:Jocul ar arata mai frumos zic eu...nu gasesc dezavantaje dar nici avantaje

P.S : S-a schimbat mult jocul...inainte avea mai mult farmec:(.

S-a mai spus de atatea ori ca nu se vor mai schimba...pana la urma jocul evolueaza..deci intotdeauna ceva nou
Contra!
 

DeletedUser23483

Guest
Jocul avanseaza,insa mintea unora ramane-n loc. PRO
 

DeletedUser

Guest
Da , dar nu am zis sa se stearga cele noi , doar sa se bage si cele vechi , adica sa putem alege si dintre cele vechi si cele noi.
 

DeletedUser

Guest
un PRO rotunjit si mare!

Avatarele vechi (nu numai parerea mea) erau mai frumoase ca aceste noi.

Desigur erau mai putine,dar mai calitative si mai reale.Nu prea am stiut ca in west poate exista o quakeritza cu gloante ca la minigun si cu o sticla de rachiu in mana.
 

DeletedUser18597

Guest
Mergem inainte.Vrei sau nu vrei,avatarele astea sunt si cu astea defilam :P
 

DeletedUser

Guest
Din moment ce nu influenteaza cu nimic jocul,nu vad dece ar fi o necesitate,dar nici ceva deranjant.
PRO. Avatarele vechi aveau mai mult stil. :cooln:
 

DeletedUser10117

Guest
CONTRA,deoarece toti semanam la fel,acu cu avatarele acestea care le putem schimba noi dupa bunul nostru plac nu mai semanam la fel.

Lumea se schimba,jocul se schimba,adapteazate la schimbari.
 

DeletedUser

Guest
Si mie imi plac mai mult avatarele vechi si sunt invidios pe cei care inca le au. :)
Dar oricum jocul merge mai departe. :shoot:
Poate in urmatoarele update-uri o sa apara noi caractere care o sa ti se para mai frumoase!


CONTRA!
 

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE:Avatarele vechi reintroduse
DESCRIERE SUGESTIE:Propun sa avem posibilitatea sa ne putem pune si vechile avatare , erau mai frumoase...:hmf:
AVANTAJE/DEZAVANTAJE:Jocul ar arata mai frumos zic eu...nu gasesc dezavantaje dar nici avantaje

P.S : S-a schimbat mult jocul...inainte avea mai mult farmec:(.

Contra
Jocul nu se mai intoarce inapoi ,el doar avanseaza!Ai vazut pe cineva care era in clasa a 8-a si se intoarce intr-a 7-a.:hmf:
 

DeletedUser22039

Guest
Contra

Daca ai caracter nou poti sa alegi avatarele vechi
Daca esti lvl 100 + sa zicem,de pe versiunile vechi,si nu-ti place avataru` care il faci tu , il lasi pe ala vechi :) :Ph34r:
 

DeletedUser16953

Guest
un PRO rotunjit si mare!

Avatarele vechi (nu numai parerea mea) erau mai frumoase ca aceste noi.

Desigur erau mai putine,dar mai calitative si mai reale.Nu prea am stiut ca in west poate exista o quakeritza cu gloante ca la minigun si cu o sticla de rachiu in mana.

Sunt perfect de acord cu tine , erau mai frumoase avatarele vechi dar asta e , vorba celor de mai sus "jocul evolueaza in timp" nu se stie ce o sa se mai intample :D.
 
Sus