Sugestie Concurs Avatar

Sa fie un concurs ca cel de pe beta ....
Sa se posteze propriile avatare in momentul actual pe care le au sa fie apreciate de altii jucatori .
Avatarele sa aiba propria poveste sau un aspect serios/amuzant etc.
In privinta premiului ar fi un avatar de prin 2008 / un set personalizat / un titlu personalizat / un avatar personalizat / etc.

Premiile le vor constata de cuviinta staff-ul
 
cine o spus ca vrea set personalizat pentru nimic ?
este o sugestie , si nu mai spune lucruri prostesti
scrie clar ca staff-ul decide de cuviinta daca o sa fie aprobat sau nu ...
 
Ultima editare:

just4fun

The Boss
Sa fie un concurs ca cel de pe beta ....
Sa se posteze propriile avatare in momentul actual pe care le au sa fie apreciate de altii jucatori .
Avatarele sa aiba propria poveste sau un aspect serios/amuzant etc.
In privinta premiului ar fi un avatar de prin 2008 / un set personalizat / un titlu personalizat / un avatar personalizat / etc.

Premiile le vor constata de cuviinta staff-ul
Poti sa ne furnizezi un link catre acel concurs, sa vedem despre ce este vorba mai exact
 
Poti sa ne furnizezi un link catre acel concurs, sa vedem despre ce este vorba mai exact
Am cautat link-ul respectiv dar aparent topicul cu discutia respectiva a fost stearsa de cel care a creat-o
Stiu ca frecventam atunci the west beta parea interesanta ideea pentru istoria westernului ...
Si astfel recompensam si jucatorii vechi sau noi premiile oricum sunt minore asa imbunatatim gameplay-ul jucatoriilor , unde exista competitie creste si populatia lumei respective .
 

DeletedUser593

Guest
Nu s-a dat niciodata un avatar vechi pe beta. Din cate stiu, singurul "concurs" a fost licitatia pentru tutu balet roz.

Singura modalitate prin care poti obtine un set/avatar personalizat e prin sitemul de referral.
 
Sus