Sugestii

  • Autor subiect DeletedUser18806
  • Data de început

DeletedUser18806

Guest
Am si eu 2 sugestii care ar fi bine sa se uneasca cateva lumi....ca sunt prea multe si nu este activitate pe ele....sa măriți limita de a strânge mai multe obligațiuni sau când strâng mai multe de 3000 să primesc automat în iventar scrisoare
 

DeletedUser27059

Guest
  • limita la OUP e pusă cu un motiv, pe lîngă asta dacă ai scrisori în inventar nu le deschizi, cel putin, eu unu asa fac.
  • unirea serverelor de joc mi se pare o tâmpenie, aveți „migrarea” la dispozitie pentru a reînvia serverele respective.
 

DeletedUser1088

Guest
  • limita la OUP e pusă cu un motiv, pe lîngă asta dacă ai scrisori în inventar nu le deschizi, cel putin, eu unu asa fac.
1. Daca te duci la fort si atingi limita respectiva ce faci, cumperi ceva din shop doar asa sa fie?
Si da nici eu nu deschid scrisorile.

Am si eu 2 sugestii care ar fi bine sa se uneasca cateva lumi....ca sunt prea multe si nu este activitate pe ele....sa măriți limita de a strânge mai multe obligațiuni sau când strâng mai multe de 3000 să primesc automat în iventar scrisoare

Pro la faza cu scrisorile cat despre migrare s-a mai vorbit si nu cred ca se va mai adauga prea curand din pacate.
 
Sus