Sugestii

Aokiji

Greenhorn
Salutare tuturor,
Vin si eu cu cateva propuneri pentru o atractie mai mare asupra jocului,probabil unele dintre ele au fost deja propuse in indepartatul trecut,dar sa le readucem in tema

1 = Adaugarea unor noi avatare (cat a fost eventul cu gazeta au mai facut rost jucatorii de avatarele clasice,unii chiar si de 2 ori,insa adaugarea unor noi avatare,presupun ca ar atrage publicul vechi)
2 = Adaugarea posibilatitii de schimbare caracter/meserie (cred ca s-a mai discutat despre asta si vreau sa o readuc in discutie,majoritatea dintre noi am dori sa ne schimbat clasa de caracter pe unele svr,de ce sa nu fie posibil ? )
3 = Adaugarea restul retetelor la negustorul ambulant/cufar/munci (spre exemplu,reteta Antidot fabulos,se dropeaza doar in cufar,eu jucand in principal pe Maryland,care este un svr in coma,de unde as putea face eu rost de cufere cand sunt 20 de jucatori pe svr ? Sa cumpar pepite pentru a achiziona cufere cu speranta sa pice reteta ? Eventual retetele de la event,un jucator care s a apucat dupa event,ce trebuie sa faca,sa astepte un an pentru a realiza misiunea ?

4 = Adaugarea unor noi iteme care pot fi cumparate cu puncte de veteran (in momentul de fata,parerea mea,nu se mai merita sa cumperi nimic cu pct de veteran,iar aventurile se joaca de dragul armelor in care jucatorii au investit bani,nu mai au nici un farmec,asa cu adaugarea unor noi iteme sau beneficii,jucatorii ar fi mai atrasi si de acest mod de PvP )
5 = Adaugarea unor noi iteme in magazinul Union Pacific (sa fim seriosi,in 2022 cine da 500 oup/pepite pentru pantalonii duelistului sau a altor 90% din itemele disponibile de acolo)
6 = Adaugarea posibilitatii de a cumpara cont premium si cu OUP sau READAUGAREA in eventuri posibilitatii de a folosi OUP
7 = Reimprospatarea circului calator (suntem la sfarsit de 2022 si la circ inca se adauga setul Natty,Allan ecc,pentru ce? am vrea ceva nou si inovator,eu personal ma duc sa construiesc la circ pentru a termina realizarea,de produse nu mai spun nimic,duci 2000 de produse si iti da 150 oup care la final nu te ajuta cu nimic )


Ar fi multe idei,insa dupa cum vedeti si unii dintre voi,se pare ca nu se vrea o imbunatire a jocului,
Astept parerile voastre
 

YuKon 22

Gold digger
1) Pro, desi nu cred ca se va intampla. Cel putin nu vor fi lasate la liber, ci mai degraba sa se poata cumpara cu pepite sau sa fie obtinute din misiuni.
2) Contra. Pentru ca daca iti schimbi caracterul, trebuie sa iti schimbi automat si toate indemanarile. Plus de asta, toata lumea ar profita de asta, si anume s-ar face muncitori sa primeasca un bonus de experienta pana ar creste si apoi s-ar schimba pe altceva. Daca ai avea voie sa iti schimbi caracterul doar pana intr-un anumit nivel (mic), cum ar fi 30, as fi pro.
3) Pro. Dar cu conditia sa fie rare, gasite la munci peste un anumit noroc.
4-5) Abtinere. Nu folosesc foarte des acel magazin, asa ca las sa spuna cei ce il folosesc mai des.
6) Aici nu conteaza nici pro nici contra, pentru ca oricum nu se va face. Le-ar scadea profiturile.
7) Pro.

Probabil jocul ar avea mai jucatori daca ar incepe sa il promoveze din nou. In trecut te impiedicai in reclamele legate de joc. Acum il mai cunosc doar cei ce sunt jucatori vechi.
 
Sus