Sunt in dilema...:-s

  • Autor subiect DeletedUser25769
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25769

Guest
Deci in primul rand salut!
Este vorba de munca aia "lucreaza ca negustor ambulant".Cred ca cele 2 poza spun tot... dar daca nu va "prindeti" din ele intrebarea mea e de ce zice ca am "noroc" de 1000-3002$ si la acel raport am gasit iteme in valoare de 6000$+.
Nu ca n-as fi multumit.. ca am primit mai mult decat trebuia :)) dar curiozitatea... e bug sau asa e la munca asta?:blink:
P.S:Nu radeti de comertu meu ca e mic :-s am d-abea lv 40... si nu detin itemele cele mai bune:(.


Si inca ceva sa nu mai fac thread nou... ca na, stiu cum sta treaba pe aici:D nici prea multe nu e bine.
E vorba de eventul "Valetine's Day"... la nivel global, lumea pe care joc eu, a reusit sa deblocheze o recompensa noua, si anume "realizare speciala", iar intrebarea mea e in ce consta aceasta.. "realizare speciala".
P.S:Nu mi-am dat seama pana acum..:-s desi am incercat sa descopar in ce consta:)).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23599

Guest
1.Ce ai primit tu acolo e variabil,adica reteta aia e incadrata la produse,si eu am avut 5k noroc si am gasit de 7k,nu e bug stai linistit
2.Realizarea aia daca vrei sa gasesti mai repede dai pe realizari-realizari-cea mai recenta o gasesti acolo
 

DeletedUser25769

Guest
Aaaa, deci aia e doar o realizare?!:))
Credeam ca e un item ceva...:-s
 

DeletedUser16010

Guest
Adevaratii norocosi pot avea si 20k noroc daca prind 3 retete :D
 

DeletedUser22039

Guest
Este doar un titlu , si daca erai putin atent dadea si un raport cu deblocarea recompensei , titlu , etc .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus