Temă de discuții - Campionatul European de fotbal - Să înceapă jocurile!

DeletedUser10117

Guest
ne alimentati contul cu bani etc etc...cu oup si pepite il alimentati? pt speed etc?
 

DeletedUser25046

Guest
De 4 sau de 5 sa fie echipele?
O sa fie international?
Trebuie sa ne alegem iteme ca la turneul de fort?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8939

Guest
unde trecem echipa , adica daca ne-am facut una :)) sa ne inscriem etc?
 

just4fun

The Boss
ne alimentati contul cu bani etc etc...cu oup si pepite il alimentati? pt speed etc?

Contul va fi alimentat cu 4000$, fara obligatiuni si fara pepite - in cadrul acestui event nu vor fi permise pepitele (se vor aplica depunctari sau chiar anulari de premii in cazul utilizarii)[exceptie de la aceasta regula: functiile premium]
Nivelul caracterului va fi de 60, fara echipament, clasa incepator si un oras cu numele echipei.
In fiecare oras se va gasi magazinul general, croitoria, cinema-ul, banca, cioclu si piata la nivel maxim - armureria NU va exista in oras.

Serverul nu va avea viteza mare ci va avea viteza normala.


De 4 sau de 5 sa fie echipele?
O sa fie international?
Trebuie sa ne alegem iteme ca la turneul de fort?
Echipele vor fi formate din minim 4 jucatori si maxim 5.
Nu vor fi acceptate echipele foarmate din 3 jucatori sau participari individuale.

Echipamentul fiecarui jucator va fi compus din fes, camasa, curea fina, ghete de panza si bandana (itemele de incepator nu sunt permise) - toate aceste iteme vor avea o culoare specifica echipei (unica pentru fiecare echipa in parte).
Aceste iteme va trebui sa le achizitionati din piete sau sa le gasiti la munci.

unde trecem echipa , adica daca ne-am facut una :)) sa ne inscriem etc?

se va deschide o sectiune pe forum unde va veti inscrie
 

DeletedUser25046

Guest
putem utiliza pepite pentru micsorarea timpului de viteza?
 

DeletedUser26663

Guest
As dori si eu sa ma inscriu,daca nu avem o echipa ne veti repartiza aleatoriu sau va trebui sa ne gasim neaparat una?
 

DeletedUser10117

Guest
Halal organizare aveti
cica incepe de pe 9 iunie pana pe 10 iulie ...iar voi ati postat pe data de 8 iunie la ora 20:45...iar acum este data de 10.iunie...rubrica pentru echipe nu avem si dureaza inca cateva zile sa se faca sa se posteze ca na asa e la noi,s-a vazut si de la lupta internationala forturi....voi nu dati nici un raspuns...deci pana la urma cand incepe aceasta vrajeala de joc? de terminat se va termina cum ati scris acolo sau mai tarziu?

raspundeti oamenilor,daca nu stiti rsp macar cereti scuze in numele inno dar macar raspundeti sa vada omu ca va intereseaza de comunitate

http://prntscr.com/bepz06
 

just4fun

The Boss
Halal organizare aveti
cica incepe de pe 9 iunie pana pe 10 iulie ...iar voi ati postat pe data de 8 iunie la ora 20:45...iar acum este data de 10.iunie...rubrica pentru echipe nu avem si dureaza inca cateva zile sa se faca sa se posteze ca na asa e la noi,s-a vazut si de la lupta internationala forturi....voi nu dati nici un raspuns...deci pana la urma cand incepe aceasta vrajeala de joc? de terminat se va termina cum ati scris acolo sau mai tarziu?

raspundeti oamenilor,daca nu stiti rsp macar cereti scuze in numele inno dar macar raspundeti sa vada omu ca va intereseaza de comunitate

http://prntscr.com/bepz06

Dupa cum cred ca ai observat, a inceput deja acest event - s-a facut anuntul prin care esti invitat sa iti faci echipa.
Crezi ca totul se va face de pe o zi pe alta?
Si pana acum, am raspuns la intrebarile puse - imi pare rau totusi ca nu pot sa fiu nonstop in fata computerului, sa iti satisfac capriciile.
dar totusi, care este nelamurirea ta?

Cand ne putem inscrie cu echipele ???
Incepand de astazi puteti sa va inscrieti pe forum:
https://forum.the-west.ro/forumdisplay.php?f=107
Puteti sa va inscrieti pana pe 17 iunie, ora 20
 

DeletedUser

Guest
Am incercat sa intru pe linkul:
https://forum.the-west.ro/forumdisplay.php?f=107
Si imi apare asa:
image.png

Ce fac mai departe? :d :whistle:
 

DeletedUser26478

Guest
Interesant, ma bag si eu dar caut echipa pana una alta.
 

DeletedUser26679

Guest
Intrebari

Putem folosi alte iteme pana facem rost de set? Daca da, trebuie postate rapoartele?
Aventuri putem face?
E ok daca am deschis geanta incepatorului? Pot folosi produsele din ea?
 
Sus