Tema de discutii despre Changelog-uri (Update-uri)

Pe 17 decembrie vor apărea sacii de Crăciun și tot atunci apar și jucătorii care erau pe mod vacanta sau ,,șterși ,, apar clonele de iarnă ,crește surprinzător numărul de playeri la fort ,Crăciun magic
 
a dat dar erau prea mici ca sa i vezi...poate avem iara bonusuride 200% alea de 20% e praf in ochi
 
 
Înapoi
Sus