Tema de discutii despre Changelog-uri (Update-uri)

nicku28

Greenhorn
river.png
Albia râului
MacDougall: Armata Britanică a plecat din Tallars-Point. Acestea sunt vești proaste, dar avem șansa să apărăm locul acesta când n... » Mai mult

upload_2017-7-4_12-4-52.png
Necesar:
  • - Scrisoare de la Washington 0/1
  • -
    finished_shape.png
    compass.png
    upload_2017-7-4_12-4-52.png Poştă rapidă (4 ore)
  • -
    finished_shape.png
    Dueluri contra bandiților câștigate: 10/10

Am muncit la posta rapida pana a scazut motivatia la 0 si tot nu am gasit scrisoarea.
Mai are cineva probleme la misiunea asta?
 

DeletedUser

Guest
Ce sa rezolve ca am acelasi hp, sub 4k cu setul proscris ^2 in afara de haina si pusca iar daunele sunt la fel in jur de 300+ nu ajung la 400, cand inainte aveam in jur de 400+ dovada:
DjQtdxu.jpg

Inainte la dubla dadeam cu 100 in plus, adica (484 474) la fel la simpla inainte dadea peste 500 acum 400
hp =/= daune. Au rezolvat problema cu daunele da' au bulit haspeu'. Acum e invers. Yay.
 

DeletedUser26845

Guest
Sa luati aminte la urmatoarele seturi care o sa se bage cu pepite , o sa le mai cumpere dracu'. Nimeni nu da bani pe niste obiecte carora li se schimba bonusul la un timp , asta e hotie pe fata ! Orice jucator care a cumparat wright , l-a cumparat pentru aventuri nu fort ! Cum am zis.. hotie pe fata.. dai 2k pepite pe un set inutil acum , sigur o sa castigati increderea celor care inca sustin jocul prin schimbarile astea. Felicitari pentru stricarea setului Wright si ca reusiti sa indepartati cat mai multi jucatori de tw prin aceste lucruri. Va sfatuiesc ca de acum sa ganditi de 2 ori cand sa mai cumparati ceva cu pepite si sa va luati intr-un final teapa. Bataie de joc atat de jucatori cat si de banii lor :) Sunt sigur ca orice jucator care a cumparat Wright aproba in proportie de 100% tot ce am spus. Dovada: 2000 pepite pentru sarpele veninos , 2200 pepite pentru setul wright si acum sunt bune doar sa le dai la general , cumparati cu "incredere" viitoarele seturi. Jocul asta se duce in jos cu bataile astea de joc facand sa se lase si ultimii jucatori care au mai ramas. Spor.
 

DeletedUser8320

Guest
Are foarte mare dreptate Cozma Florin ,
Am aruncat niste bani aiurea pe aceste iteme , doresc sa mi se inapoieze banii inapoi pentru pepite : 800 bicicleta , 800 avionul si 1200*2 diplome , daca nu se rezolva aceasta problema !
Ma puteti contacta in privat sa va dau contul IBAN , nu am nevoie de pepite pentru ca eu am dat niste bani reali pentru anumite iteme pe care mi le-am dorit si nu am de gand sa primesc inapoi niste pepite care acum nu imi folosesc pentru ca nu vreau sa cumpar alte produse inno .
Am platit pentru ceva si voi ati stiut sa le modificati .
Asa ca astept telegrama voastra in care imi solicitati IBAN-ul , valoare toatala : 264 RONPepite.PNG

Multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26845

Guest
La fel si in cazul meu , 800 pepite avionul si 800 bicicleta. Noi le-am cumparat pentru ce dadeau , in caz de dadeau bonusurile de acum nu le mai luam , nici eu si nici altcineva. Cumperi ceva si iti dau altceva , cum stiti sa schimbati bonusuri dupa achizitionare asa sa schimbati si obiectele inapoi in bani.
 

Ciprian66

Trapper
La fel si in cazul meu , 800 pepite avionul si 800 bicicleta. Noi le-am cumparat pentru ce dadeau , in caz de dadeau bonusurile de acum nu le mai luam , nici eu si nici altcineva. Cumperi ceva si iti dau altceva , cum stiti sa schimbati bonusuri dupa achizitionare asa sa schimbati si obiectele inapoi in bani.



Mai BOLG,

ce bine-mi pare ca ai luat tzeapa
ce bine-mi pare ca ai pierdut
toate obiectele ti-au intrat la apa
nu mai ai nimic din tot ce-ai avut.
 

DeletedUser7294

Guest
Dragă echipă The West,

Legat de update-ul 2.60, daca tot umblați la setul Flintlock și adăugați bonus de experiență, vă rog să-i schimbați și numele. Traducerea de acum nu este reprezentativă:
Arma de fort e tradusă Pistol în loc de Armă (gun = armă in acest context, nu pistol).
Sufixul "lui Flintlock" nu are legatură cu ceea ce reprezintă setul. Flintlock nu a fost o persoană, ci reprezintă sistemul de aprindere al armei (scăpărătoare, cremene). Deci corect ar fi "Armă cu scăpărătoare" sau măcar "Armă Flintlock".

Mulțumesc,
Nechiforus
 

just4fun

The Boss
Dragă echipă The West,

Legat de update-ul 2.60, daca tot umblați la setul Flintlock și adăugați bonus de experiență, vă rog să-i schimbați și numele. Traducerea de acum nu este reprezentativă:
Arma de fort e tradusă Pistol în loc de Armă (gun = armă in acest context, nu pistol).
Sufixul "lui Flintlock" nu are legatură cu ceea ce reprezintă setul. Flintlock nu a fost o persoană, ci reprezintă sistemul de aprindere al armei (scăpărătoare, cremene). Deci corect ar fi "Armă cu scăpărătoare" sau măcar "Armă Flintlock".

Mulțumesc,
Nechiforus
Setul in cauza a fost redenumit dupa cum cred ca puteti observa in cadrul jocului acum.
 

DeletedUser10117

Guest
Speram ca la updadul asta sa fie licitabile itemele de la eventul de oktoberfest....Prin urmare o sa faceti itemele licitabile cand apare eventul de halloween? :))
 

DeletedUser15241

Guest
Sa modificat vreo ceva la aventuri? Acum intra in joc inainte de timp in general in ultimele 10 secunde, daca vrei sa abandonezi sau sa alegi abilitati nu mai poti pentru ca te trezesti in joc.
 
Sus