Tema de discutii despre Changelog-uri (Update-uri)

astia de la INNO sigur au gresit indemanarile la seturi.

+0.2???? +0.39?? +0.31??? eally?!?! pai suntem in 2021, iar seturile din anii precedenti 2020, 2019 bat seturile astea de acum de la Oktoberfest 2021.

Eu sunt de parere ca nu le-au facut cum trebuie. Nu le-a dat bine la calcul. Sa mai modifice din indemanari pe acolo.
Iar la armele alea de event mai bune sunt Armele Regelui din anul 2019. Si ghici ce? Armele Regelui au fost bagate la evenimentul Oktoberfest 2019.

Hai cu NERF-ul.

Macar sa ne spuna si noua MAMICA INNO care e strategia cu aceste seturi mirobolante.
 

DeletedUser24094

Guest
Si oricum, daca ar scoate seturi din ce in ce mai bune, nu stiu unde s-ar ajunge cu ele, deci e ok sa o lase mai moale si sa nu faca la fiecare noua tombola seturi mai bune decat cele precedente.

Sau, cum a spus ion, de seturi se ocupa cei de pe triburile.


Si @CaptainSparrow
nerful inseamna sa il faca mai slab iar buff sa faca mai bun
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Ar putea macar sa aiba logica seturile, chiar daca nu sunt mai bune decat cele vechi. Sa bage inca un set de tank, dar diferit, nu tot hp, ferire, ascundere, tintire. Fix aceleasi indemanari ca cel de la eventul trecut. Dar fara rezistenta. Putea sa aiba rezistenta mai mare si mai putin hp si fara tintire, sau fara rezistenta si mai mult hp, dar asa...n-are niciun sens, nu e o alternativa la nimic, nu e bun nici macar pe lumile noi ca au deja wilson. Nu bagi 2 ani set de tanc pentru atac ca apoi sa bagi doua unul dupa altul? Unul mai slab decat celalalt :lol:
 
Ar fi fost misto, ceva WOW ca armele de event sa aiba acea stralucire cum au armele Manitu, Artefacte tribale, Wild Bill, Bali, Colectia de Antichitati a Vestului Salbatic.

zic si eu....

poate data viitoare sa scoata si developerii niste arme stralucite. Propuneti si voi developerilor jocului, va rog. Multam!
 
Pai pana si titlul de "ARME DE EVENT" inseamna ca ar trebui sa fie niste arme spectaculoase si ca DESIGN, dar si ca indemanari, bonus.

nu or mai avea imaginatie la schite de arme.... :rolleyes:
 

DeletedUser24094

Guest
Capture.PNG

uite ce speciale sunt astea :)))))

Astea mi se pare cele mai urate arme de event ca design.

Deci, astea de acum sunt ok, poti sa te plangi doar cand vezi ceva mai naspa decat astea.

2021-09-11 (4).png
 
Ultima editare de un moderator:
Pusca Screenshot 2021-09-12 012107.jpg seamana izbitor cu Colectionar de Arme Screenshot 2021-09-12 010956.jpg

Iar Screenshot 2021-09-12 011804.jpg seamana cu O veche arma antica Screenshot 2021-09-12 011742.jpg

Chiar asa sa nu mai aiba domnii developeri inspiratie si sa creeze ceva nou? Sau pur si simplu nu prea mai dau importanta acetui joc din 2008......
 
Sunt multe iteme copy-paste, nu doar astea :))

Da' că bine zici. Așa e, sunt mult mai multe copii, replici.....

Hai ca nu poti spune, ca sunt si arme de event unicate. Cum ar fi Armele Eroului de Independenta din 2018 sau Armele Regelui din 2019.


EDIT: O daaaaaaaaa. Se baga Oktoberfest pe 16 Septembrie :eek: Sa curgaaaaa bereaaaaaaaaaa :up: :cool:
 
Sus