Tema de discutii despre Changelog-uri (Update-uri)

DeletedUser24094

Guest
Setul Allan Quatermain a fost actualizat
Setul a fost modificat.

Spoiler: boile bonusuri
noile*

Si setul chinga parca dadea ceva bonus de set, regenerare daca nu gresesc, cum de l-au scos?
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Ma bucur ca INNO a inceput sa se ocupe de problemele reale ale jocului si nu mai pierd timpul cu lucruri inutile. Asteptam de mult timp reechilibrarea setului lui Cupidon.:up:
 

DeletedUser27887

Guest
Se refac seturile vechi … pentru ca mai multi jucatori au cerut asta (nu doar x-viper si ciprian) ca daca era dupa voi era inchis de mult jocul la ce idei exotice aveti.
 

DeletedUser27887

Guest
Deștepții de la Inno au uitat să vă întrebe și pe voi trei. Mda.
 
un changelog foarte reusit. De cand asteptam sa se implementeze 2 seturi de genul acesta.

Mai bine s-ar continua inbunatatirea itemelor normale sau a seturilor vechi cum ar fi Freeman. Cullen Baker, Butch Cassidy, McLaughlin, setul Barbat.

Cu ocazia asta mai folosim si noi seturile vechi, dar sa fie si ele imbunatatite ca pentru 2021.

Arme de event cu aura sa starneasca interesul.


P.S. Asteptam "the big project" ce vorbea Magda pe canalul de youtube. Ceva nou, inovator care sa ne faca sa descoperim noi misiuni, cladiri, functii in joc, etc, etc.


Hai sanatate!
 
Deștepții de la Inno au uitat să vă întrebe și pe voi trei. Mda.
E deștepți , mult spus dacă au uitat sa întrebe cei 3 crai de la sud , vest și est .
un changelog foarte reusit. De cand asteptam sa se implementeze 2 seturi de genul acesta.

Mai bine s-ar continua inbunatatirea itemelor normale sau a seturilor vechi cum ar fi Freeman. Cullen Baker, Butch Cassidy, McLaughlin, setul Barbat.

Cu ocazia asta mai folosim si noi seturile vechi, dar sa fie si ele imbunatatite ca pentru 2021.

Arme de event cu aura sa starneasca interesul.


P.S. Asteptam "the big project" ce vorbea Magda pe canalul de youtube. Ceva nou, inovator care sa ne faca sa descoperim noi misiuni, cladiri, functii in joc, etc, etc.


Hai sanatate!
Da au făcut setul doc și cartw mai slab decât unele seturi setul doc mai slab ca mcl da apoi de vaquero și cartwright cu mult mai slab decât predicator d-apoi de munich..
Astea nu sunt bonusuri sunt la fel de nefolositoare ca înainte.
Pro e prea top omul acesta în totul ce are de zis
 

Emeer

Gunman
se cer seturi pe beta pentru cei ce abia isi fac cont pe .net sau altele seturi care sa-i ajute pana la eventuri asa ca s-a tinut cont si s-au facut.
 

DeletedUser27887

Guest
Tu ți-ai exprimat-o? E un set care ar ajuta jucătorii noi nu pe tine. Ești foarte egoist.
 

PopescuB

Greenhorn
Evenimentul Ziua celor Morți va fi disponibil între 18 Noiembrie, ora 12:00 am și 28 Noiembrie 23:59 pm.

Trebuie sa fie o greseala, doar 10 zile de event???

Pe .net tine de pe October 28th 12:00 until November 16th 11:59

Sper ca e doar o greseala.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Tu ți-ai exprimat-o? E un set care ar ajuta jucătorii noi nu pe tine. Ești foarte egoist.
Nu mai stii sa citesti? Eu am laudat initiativa Inno de a face astfel de seturi. Incepatorii aveau nevoie, asta am spus si eu. 5% xp este excelent pentru ei.

Trebuie sa fie o greseala, doar 10 zile de event???
Este o greseala ce a fost remediata. Este scrisa data corecta acum.
 
Ultima editare:
Sus