Text jump pe un singur scroll prea mare, cand chat-ul este minimizat

checksum

Greenhorn
Buna seara !
Nu ma joc de prea mult timp The West, dar de cand ma joc, pot spune ca un singur lucru ma deranjeaza de atat de multe ori intr-o zi, incat devine de nesuportat. Nu pot sa citesc linistit tot ce se scrie pe chat daca il tin in varianta minimizata, deoarece un singur scroll-up imi sare cel putin 5 daca nu mai multe randuri de mesaje deodata, ceea ce ma forteaza practic sa tin chatul mult mai marit daca nu chiar fullscreen, pentru a putea citii tot ce se scrie.
Propun ca text scrollul in chat sa fie facut de doar un rand pe scroll, cum este cand chatul este in mod full screen, indiferent de dimensiunea acestuia, de setarile pe care le-o avea omul la Mouse din windows ( ale mele sunt cele default, de doar 3 linii per scroll). Multumesc !
 

Atașamente

  • 1.PNG
    1.PNG
    849,2 KB · Vizualizări: 16
  • 2.PNG
    2.PNG
    755,7 KB · Vizualizări: 14

checksum

Greenhorn
si ce ai spus nu rezolva oricum problema pe care am expus-o, problema e ca se sar prea multe linii de chat deodata la o singura rotita de scroll, nu ca nu se vede ce scriu oamenii. Daca nu stai cu chatul pe fullscreen nu ai o experienta buna de citit mesajele, pe salon, mai ales daca vrei sa dai la cele mai vechi putin , acesta fiind minimizat, restrans.
 

vlad89c

Gold digger
Se vede bro ca esti nou... Daca erai vechi, stiai ca n-are rost sa expui, ca oricum n-o sa se schimbe nimic... Noi suntem obisnuiti cu incompetenta pe aici. Fara experienta, platiti cu pepite, ++++++++
1674770452344.png
 

DeletedUser28095

Guest
Feedbackul este mereu trimis. Nu-ți face griji. Însă nu pot spune cu exactitate dacă o să fie sau nu implementată această funcție.
 
Sus