The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Decat sa introduca un update prost, mai bine sa lucreze pana iese ceva bun. Oricum schimbarile sunt majore si necesita timp.

Nu, nu este gata acel sistem.

Apoi nenii de la inno au neoie de cativa ani sa faca un update bun..

Mai mult au distrus prostia asta de joc...in afara de pantaloni,curele,craft nu vad nimic bun..
Si bineinteles si cuferele la fort,pana s-au gandit gigei sa scoata si asta,ca na,poate atrage mai multti la fort cu shopu :))..pe naiba :D
 

DeletedUser2041

Guest
Apoi nenii de la inno au neoie de cativa ani sa faca un update bun..

Mai mult au distrus prostia asta de joc...in afara de pantaloni,curele,craft nu vad nimic bun..
Si bineinteles si cuferele la fort,pana s-au gandit gigei sa scoata si asta,ca na,poate atrage mai multti la fort cu shopu :))..pe naiba :D

Au cateva idei bune, daca le vor aplica - va fi bine.:up:
 

DeletedUser12588

Guest
Au cateva idei bune, daca le vor aplica - va fi bine.:up:

pana acuma numai idei proaste,sunt cateva idei bune dar problema e ca balanta se indreapta in jos in directia ideilor proaste,nu am vazut de mult timp misiuni :sad: pentru ce tot lucreaza la sistemul de munci,duel,fort cand pot sa vina cu o poveste noua, cu iteme noi, cu o provocare noua in urma unor misiuni :boone: ceva ce ii va interesa pe cei care au facut toate misiunile,acuma altceva nu au decat sa faca realizari,oup si bani :sad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19531

Guest
Din cate am inteles evenimentul incepe pe 30 aprilie si tine pana pe 6 mai. Deci pe 30 aprilie o sa putem face misiunea:
questhc.jpg

Luni/marti este posibil sa rezolve bug-ul aparut la viteza.
 

DeletedUser23479

Guest
Din cate am inteles evenimentul incepe pe 30 aprilie si tine pana pe 6 mai. Deci pe 30 aprilie o sa putem face misiunea:
questhc.jpg

Luni/marti este posibil sa rezolve bug-ul aparut la viteza.

Lasa sa nu-l mai rezolve.:)
 

DeletedUser

Guest
Voi cu pagina principala...romanii lui peste

Cred ca stie si el ca se va anunta pe pagina principala,alt raspuns penibil nu mai gasiti decat pagina principala?
 

DeletedUser20606

Guest
Voi cu pagina principala...romanii lui peste

Cred ca stie si el ca se va anunta pe pagina principala,alt raspuns penibil nu mai gasiti decat pagina principala?

Eu am spus ce au spus si moderatorii in repetate randuri. Penibil sau nu, pana la urma asta e realitatea. Intrebarea a fost pusa de zeci de ori.

Cu stima,
Romanu' lu' Peste
 

DeletedUser2041

Guest
Nu este in plan momentan deschiderea unei noi lumi. Poate dupa update-ul 2.04.​
 

DeletedUser12011

Guest
De ce sa se deschida o lume noua daca numarul de jucatori a scazut de 3 ori ( pe .ro) si nu se face nimic? :hmf:
 

DeletedUser24699

Guest
In gazeta , zicea aurasz ceva despre un sondaj de opinie in legatura cu migrarea.

Ala pe cand apare?


In legatura cu o lumea noua, nu are rost mai bine se baga migrarea.Dar migrarea nu vine niciodata.
Toate lumile produc profit in momentul de fata,Mai bine se deschide o lume noua, iar cu pepitele bagate in lumea aia noua, nemtii scot de 3x banii pecare i-ar scoate daca ar baga migrarea.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus