The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
ala e set de arme...

http://forum.beta.the-west.net/showpost.php?p=23361&postcount=21

Uita-te la numele setului, si dupa uita-te pe tw-db.

oricum, asta e cel mai fain :d

http://tw-db.info/?strana=supravy&set=set_independence_4

Ce set retardat de arme,daca ii pot zice asa,prin Inferno vor ca luptele de fort sa se termine in 2 runde si pepitarii sa faca pew pew cu inocentii saraci fara bani... iar mai multe seturi unde o sa am multe parti lipsa(mai mult ca sigur nu o sa cumpar mai mult de 200 pepite) :mad:

EDIT:Deci uitati-va atent: din 2008 pana anul trecut in decembrie(fara setul iepurasului de paste,ala cu ziarul,,setul magicianului si ala de pompier) au fost 12 seturi in the-west,din decembrie 2012 si pana sa zicem 4 iulie cand vor aparea noile seturi(7 luni) au aparut 26 seturi noi! What the F**K is going on???
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser593

Guest
Ce set retardat de arme,daca ii pot zice asa,prin Inferno vor ca luptele de fort sa se termine in 2 runde si pepitarii sa faca pew pew cu inocentii saraci fara bani... iar mai multe seturi unde o sa am multe parti lipsa(mai mult ca sigur nu o sa cumpar mai mult de 200 pepite) :mad:

Mdeah, oricum, cine zice ca acele itemuri se vor putea obtine de cineva in joc?... si totusi, cine a zis ca o sa le aiba toata lumea? :roll:
 

DeletedUser16663

Guest
Au inceput s-o dea in balarii cu seturile alea...:hmf: Cel putin setu ala de foc si gheata cu 400 dmg la pusca pt luptele de fort, deja e nesimtire pe fata!:mad::mad:

Nu le mai ajung banii astora de la InnO.... huuuuooooooo
 

DeletedUser

Guest
Mdeah, oricum, cine zice ca acele itemuri se vor putea obtine de cineva in joc?... si totusi, cine a zis ca o sa le aiba toata lumea? :roll:

Sigur bogatii lumii care joaca the-west or sa sara in sus si or sa faca orice sa obtina armele alea 2.
 

DeletedUser593

Guest
Sigur bogatii lumii care joaca the-west or sa sara in sus si or sa faca orice sa obtina armele alea 2.
...asta daca o sa existe posibilitatea de a le obtine. Cati nu isi doresc armele lui Geronimo? Cati nu ar da orice sa le obtina? Hai sa luam exemplul lui Abedy de la TW-DB, a facut 500 pcte de prietenie... a ajutat inno cu o gramada de bani, si tot nu a obtinut armele lui Geronimo.
 

DeletedUser

Guest
...asta daca o sa existe posibilitatea de a le obtine. Cati nu isi doresc armele lui Geronimo? Cati nu ar da orice sa le obtina? Hai sa luam exemplul lui Abedy de la TW-DB, a facut 500 pcte de prietenie... a ajutat inno cu o gramada de bani, si tot nu a obtinut armele lui Geronimo.

Ma rog doamne ca armele alea sa dispara si sa nu faca parte din nici un set si nici sa se implementeze,desi sunt sceptic in privinta asta ca nu degeaba le-au pus deja cei de la tw-db cu 2 saptamani inainte de ziua independentei deci cumva se vor putea obtine...
 

DeletedUser10117

Guest
Ar fi misto sa te poti plimba cu caracterul prin Vest, imaginea orasului arata potrivita, La forturi cel mai bine ar fi sa-ti poti vedea caracterul , sa vezi cum mergi nu ca si acum . Acestea sunt niste propuneri.
<3W

Il vezi cand se deplaseaza spre o munca.
 

DeletedUser20585

Guest
Se pare ca nu le ajunge o tombola pe an.. vor sa mai scoata ceva ceva.. de cand cu migrarea asta.. nu prea a mai bagat lumea pepite banuiesc.. de cand cu ieftinirea la pepite la fel.. mdee, ii criza si pe la inno :)

Dupa tombola asta sunt curios la 1-2 luni ce tombola o sa mai bage..

p.s Magazinul , armurierul si croitorul ar trebui desfiintate daca tot bagati pe zi ce trece arme si iteme noi .. alea de la magazin au valoarea 0.

Macar ca sa nu ne mai fierbeti atat.. spuneti si voi daca o sa se bage sau nu armele alea pt toti playerii..

O alta idee sunt armele alea unice.. cu daune respective nivelului .. alea dc au mai fost bagate? sa fie ceva in +.


prea complicati jocul. Se pierd foarte multi playeri vechi care nu baga pepite.. pt ca pe zi ce trece inclinati balanta spre pepitari.
 

DeletedUser24877

Guest
Astia de la Inno isi bat joc de noi , cred:mad:. Daca acuma la fort pe vremea cowboy-lor sunt arme de batalie care impusca cu foc , inseamna ca la 2-3 luni de la aceasta versiune vor pune avioane de razboi sau... tankuri . :nu:
 

DeletedUser24699

Guest
Astia de la Inno isi bat joc de noi , cred:mad:. Daca acuma la fort pe vremea cowboy-lor sunt arme de batalie care impusca cu foc , inseamna ca la 2-3 luni de la aceasta versiune vor pune avioane de razboi sau... tankuri . :nu:

Evoluam si noi. chestiile astea de dezvoltare nu sunt rele, doar ca ii afecteaza pe non-pepitari.
 

DeletedUser24877

Guest
Mdea :boone:..... se pare ca cei de la Inno sunt intr-un fel de ,,Criza Westului"
 

DeletedUser16663

Guest
Astia de la Inno isi bat joc de noi , cred:mad:. Daca acuma la fort pe vremea cowboy-lor sunt arme de batalie care impusca cu foc , inseamna ca la 2-3 luni de la aceasta versiune vor pune avioane de razboi sau... tankuri . :nu:


Eu cand am zis ca or sa bage sabii laser si robotei, ati sarit cu gura pe mine! Acuma, sa va saturati!:razz::razz:
 

DeletedUser19531

Guest
In versiunea 2.05 o sa apara modificari de ordin vizual la fort??? Adica vor schimba aspectul???
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus