The west are script de minare.

  • Autor subiect DeletedUser26992
  • Data de început

DeletedUser26992

Guest
Am zis sa deschid si eu Antivirusul si ce sa vad, 230k+ atacuri pe web, bag in west o extensie anti mining si imi confirma ca site-ul foloseste script de minare, de aici si problema pe care o aveam mereu cu westul, cum deschideam 1-2 pagini pe west, zburau ramii in 4-5 gb ocupati. Las un print sa va convingeti. Poate ma insel eu si nu este chiar asa, totusi as vrea un raspuns de la cineva din Staff sau o persoana mai competenta care poate elucida "misterul".
5DvtGiO.jpg
 

DeletedUser593

Guest

DeletedUser27007

Guest
Nelson Mondialu prostituatele

Nelson Mondialu a început să le filmeze pe fetele care fac trotuarul pe Calea Turzii. Clipurile postate pe Facebook au adunat deja mii de vizualizări dar au ajuns și în vizorul Poliției Cluj
Interlopul clujean a descins alături de mai mulți prieteni pe Calea Turzii în zona benzinăriilor și a început să le filmeze pe fetele aflate la lucru acesta le-a pus pe fugă dar nu s-a oprit la atât. a început să alerge după ele și a reușit să discute cu una dintre prostituate
Aceasta l-a amenințat cu poliția, iar la final s-a rugat de el să nu posteze clipul pe Facebook pentru că vede Mircea conform unor surse din lumea interlopă clujeană gesturile lui Nelson Mondialu au agitat spiritele și unii pești plănuiesc să se răzbune mai ales că IPJ Cluj s-a autosesizat în urma acestor filme
Fetele de pe Calea Turzii sunt lăsate să lucreze în liniște fiind amendate sporadic de poliție clipurile interlopului Nelson Mondialu au intrat în vizorul șefilor din Poliție Cluj care ar urma să lanseze o amplă razie în zonă afirmă sursele Știri de Cluj aceste razii ar periclita interesele peștilor care plasează fetele pe Calea Turzii
Potrivit unor surse din lumea interlopă o fată produce pe noapte peste 1000 de lei
 

Atașamente

  • big_f172f756f29a1f3ac255d05d85bc2d9e.jpg
    big_f172f756f29a1f3ac255d05d85bc2d9e.jpg
    21,2 KB · Vizualizări: 4

DeletedUser1088

Guest
Si eu am bitdefender cu licenta si nu imi arata nimic. Daca intru in task manager e totul ok la cpu si gpu. Din cate stiu eu doar Cpu se foloseste in varianta web, iar daca minezi tu folosesti GPU.
 
Sus