Titlu Misiune

  • Autor subiect DeletedUser20463
  • Data de început

DeletedUser20463

Guest
Salutare!

Incerc sa imi pun si eu propunerea aici.

"Titlul"

Fiecare titlu primit la o misiune sa aiba o anumita atributie.[Puncte de indemanare\Atribute]

Ex: Frate de trib => 10 Instinct pentru animale.
Raul\Bunul\Uratul => 10 Impuscare\10 Aspect\10 Ascundere.

Cam in asta consta ideea.

Avantaje:(Schimbi titlul cu ce indemanari ai nevoie.)
Dejavantaje: nu gasesc.
 

DeletedUser19531

Guest
Imi place aceasta ideie de a determina jucatorii sa se diversifice pentru obtinerea unor anumite indemanari/atribute, prin aceasta metoda jucatorii vor parcurge toate aspectele jocului, il vor cunoaste din toate punctele de vedere.
Ar fi bine ca numarul de indemanari/atribute sa depinda de dificultatea obtinerii acelui titlu.


Fiecare titlu primit la o misiune sa aiba o anumita atributie.[Puncte de indemanare\Atribute]

Ex: Frate de trib => 10 Instinct pentru animale.
Raul\Bunul\Uratul => 10 Impuscare\10 Aspect\10 Ascundere.

Avantaje:(Schimbi titlul cu ce indemanari ai nevoie.)
Dejavantaje: nu gasesc.

approved_stamp.png
 

DeletedUser25776

Guest
buna ziuaaaa

:mad::shoot: bun bun e buna ideea sunt cu voi :P
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23094

Guest
mi se pare destul de buna ideea , tinand cont ca am fost nevoit sa lucrez 720h la Explorare pt. un amarat de "titlu" ( "Cowboy-ul plictisit" - am ales varianta asta pentru ca a devenit destul de plictisitor acest joculet cu BUG-urile lui FENOMENALE !!! ) , macar sa pot avea si ceva beneficii legat de acesta


SPOR
Cu ReSpEcT ! ! ! Pymki .
 

DeletedUser

Guest
pro indemanri moca.. de ce nu ? super ok

mihai ->

[YOUTUBE]-SRDqjBYiGc[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
O idee super ok,stimuleaza jucatorii ca sa realizeze misiunile si face jocul mai dinamic <3W

Si cum a spus mihai indemanarile la titlu sa fie puse in functie de dificultatea misiunilor si sa corespunda cu ce misiuni au avut,de exemplu la un set de misiuni bazat mai mult pe munci cu construire sa se puna bonus indemanare construire si nu altceva!
 

DeletedUser24279

Guest
buna ideea . de multe ori se intampla sa iti mai lipseasca 2sau 3 pct de munca si risti sa lesini la munca . Orice ajutor e bine venit, . E bine ca se mai introduc lucruri noi ,tin minte ca acum 4 sau 5 ani treceau cate 1 an sau 2ani pana se mai schimba ceva important
 

DeletedUser20819

Guest
Super buna ideea, doar ca, putini care sunt de acord..
PRO!
 

DeletedUser16010

Guest
Pro, dar sa fie in functie de dificultate.
Ma intreb ce o sa se dea la realizarea de la lvl 150? :D
 

DeletedUser24699

Guest
Pro, e o idee buna, primim ceva bun si gratis, de ce nu? :))

Oricum nu cred ca se va implementa.
 

DeletedUser20463

Guest
Imi pare bine ca va place si voua!:)

Acum,poate ajunge la urechile cui trebuie si poate nu e imposibil sa fie realizata. Ramane de vazut.
 

DeletedUser10117

Guest
Pro e buna ideea dar trebuie dezvoltata mai mult,orcum noile misiuni sunt puse sa nu te plictisesti,deoarece xp mult nu ofera iteme cu indemanari calumea nu ofera...sunt mai mult pt poveste si titlu

Incearca sa postezi si pe forumul BETA aceasta idee sa vezi ce zic si cei de acolo :)
 
Sus