Titlul lui peste

  • Autor subiect DeletedUser593
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser593

Guest
Pot sa stiu si eu care e diferenta intre titlul "Erou Stravechi" si "Erou dintr-o lume veche"? Cum se obtine unul si cum se obtine celalant?
 

DeletedUser

Guest
acel titlu sa oferit tuturor jucatorilor care au trecut din versiunea 1.36 in cea noua 2.0 :cooln:
 

DeletedUser593

Guest
probabil cand o sa se activeze migrarea caracterului dupa o lume pe alta...doar dak migrezi probabilo so primesti.Nu sunt sigur asa k rog un admin sa raspunda!

L-am văzut în joc, pe lumea 7. Te rog sa te abții sa mai postezi dacă nu ai nimic concret de spus.
 

DeletedUser19531

Guest
Pot sa stiu si eu care e diferenta intre titlul "Erou Stravechi" si "Erou dintr-o lume veche"? Cum se obtine unul si cum se obtine celalant?

Mi se pare ca e una si aceeasi realizare, poate din cauza unei erori apare diferit, incearca sa trimiti un mesaj la suport pentru mai multe informatii.
 

DeletedUser593

Guest
Mi se pare ca e una si aceeasi realizare, poate din cauza unei erori apare diferit, incearca sa trimiti un mesaj la suport pentru mai multe informatii.

Imi e lene sa trimit ticket. Vreau răspuns aici. E tot aia nu? Doar nu e nimic secret.
 

DeletedUser16421

Guest
Nu gasesc pe nicaieri titlul: "Erou dintr-o lume veche" ... Daca il mai vezi fa-i un printscreen sa stii daca se merita sa caut mai adanc.
 

DeletedUser17201

Guest
Si eu am vazut acel titlu nu mai stiu pe ce lume dar sigur e real :)

Edit:Am vazut la oldkyd pe buffalo


Cred ca se da daca treci in vacanta de la 1.36 la 2.0
 

DeletedUser593

Guest
Si eu am vazut acel titlu nu mai stiu pe ce lume dar sigur e real :)

Edit:Am vazut la oldkyd pe buffalo


Cred ca se da daca treci in vacanta de la 1.36 la 2.0
Daca doar "crezi" te rog sa te abtii sa postezi.
Nu gasesc pe nicaieri titlul: "Erou dintr-o lume veche" ... Daca il mai vezi fa-i un printscreen sa stii daca se merita sa caut mai adanc.
67p8om.png
Na de aici.

Edit:
2wd0net.png
E posibil sa fie o varianta pentru cei cu caractere feminine?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17201

Guest
Tu nu vezi rostul oricarui postari.Da-ti delete la contul de pe forum daca nu iti convine nimic.:mad:

Caracterele de sex feminin primesc acel titlu.
 

DeletedUser593

Guest
Tu nu vezi rostul oricarui postari.Da-ti delete la contul de pe forum daca nu iti convine nimic.:mad:

Caracterele de sex feminin primesc acel titlu.

Pentru ca eu caut un răspuns nu o părere.
Acum 2 ore ai zis altceva, astept confirmarea unui colorat. E posibil sa fie o eroare de traducere. Pe beta titlul de numește "Hero of the old world"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ambele denumiri indica acelasi lucru. Cei care au obtinut titulul cu cateva zile inainte ( in perioada in care s-au ales noile locatii ale orasului) de implementarea v 2.0 au primit Erou dintr-o lume veche, iar cei care l-au primit imediat dupa implementarea v.2.0 au primit Erou stravechi. Diferenta apare din traducere, prima traducere este facuta de catre The West Team Romania, a doua traducere a fost facuta automat de catre Innogames.
 

DeletedUser593

Guest
Ambele denumiri indica acelasi lucru. Cei care au obtinut titulul cu cateva zile inainte ( in perioada in care s-au ales noile locatii ale orasului) de implementarea v 2.0 au primit Erou dintr-o lume veche, iar cei care l-au primit imediat dupa implementarea v.2.0 au primit Erou stravechi. Diferenta apare din traducere, prima traducere este facuta de catre The West Team Romania, a doua traducere a fost facuta automat de catre Innogames.

Uite de un răspuns din asta aveam nevoie :P
Mersi mult, se poate închide!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus