Top al aliantelor

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE: Top al aliantelor
DESCRIERE SUGESTIE: Pe langa celelalte categorii ale "Clasamentului" (Jucatori, Orase, si altele) propun sa fie si categoria "Aliante", unde sa apara toate aliantele lumii.
AVANTAJE/DEZAVANTAJE:
Avantaje:
- va fi mai usor sa gasesti o alianta potrivita orasului (in prezent trebuie sa caut un oras sau un jucatori bun din top si din profilul lui sa vad in ce alianta e)
- aliantele vor deveni ceva mai "competitiv", iar aceasta ar presupune clasificarea aliantelor mai complex (soldati, duelisti, forturi, etc.; fiecare cu un procent de importanta)

Dezavantaje:
- vor aparea multe aliante cu un singur oras (care poate are un singur jucator), facute fara niciun rost.
- jocul ar devenii prea complicat?


P.S. In acest caz, aliantele ar deveni mai complexe (ca sistem, nu ca interfata a jucatorului) si vor deveni mai interesante.
Sper sa-mi luati in considerare propunerea. Multumesc anticipat.

EDIT: VA ROG SA MA SCUZATI ca am postat in locul gresit. Nu am vazut ca este o categorie deja destina jocului si una forumului (nu stiam). Va rog sa mutati acest post la categorie corect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12909

Guest
Crezi ca daca ar aparea un alt top al aliantelor inafara de acesta "forumul" ar suferi imbunatairi?
Macar acolo iti apare mai detaliate primele aliante
 

DeletedUser

Guest
Reply

Nu toata lumea sti de existenta acestor site-uri (mai ales incepatorii) si ar fi mai util sa ai topu-ul chiar "langa tine" decat sa mergi pe aceste site-uri care din punctul meu de vedere nu sunt foarte bine organizate (nu arata corespunzator) si sunt "greu de utilizat". (parerea mea)
 
Sus