Totul despre concursul "Misiunea Indiana"

DeletedUser12588

Guest
Vom participa impotriva a 17 milioane de jucatori...frumos nu?! :))

Au ramas vreo 10 milioane, 2-3 milioane multiacounturi, 2 milioane inactivi, 1 milion banati & mod vacanta, mai raman cateva milioane active.

Acuma nici sa faca o misiune nu mai sunt in stare INNO, de ras! Profita de jucatori pe care-i prostesc cu o carte de povesti si cu 1,5k de pepite amarate. Trebuia sa fie cel putin 10k pepite + 5 obiecte la alegere, sa puna presiune pe cei care au talent, sa faca o misiune cat mai buna, mai frumoasa, mai interesanta. Sa fie o lupta acerba intre cei care chiar au talent in asa ceva. De ce nu caractere noi? Se teme INNO ca fac fac jucatori caractere mai bune ca ei? Macar 2-3 obiecte noi sa apara in misiunea respectiva, o jecmaneala de concurs.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Acuma nici sa faca o misiune nu mai sunt in stare INNO, de ras! Profita de jucatori pe care-i prostesc cu o carte de povesti si cu 1,5k de pepite amarate. Trebuia sa fie cel putin 10k pepite + 5 obiecte la alegere, sa puna presiune pe cei care au talent, sa faca o misiune cat mai buna, mai frumoasa, mai interesanta. Sa fie o lupta acerba intre cei care chiar au talent in asa ceva. De ce nu caractere noi? Se teme INNO ca fac fac jucatori caractere mai bune ca ei? Macar 2-3 obiecte noi sa apara in misiunea respectiva, o jecmaneala de concurs.
Jur ca pe voi nu va multumeste nimic :ras:
 

DeletedUser25046

Guest
Din ce am inteles o misiune poate contine maxim 150 cuvinte (cu tot cu textul final) si parca erau maxim 15 misiuni , vrei 20k pepite pentru 2250 cuvinte? =)))))) La bac primesti 30 puncte pt cele 600 cuvinte de la subiectul 3 :)))
 

DeletedUser25046

Guest
Un Nume: (numărul și numele de căutarea)

E bine asa: Nume: [id: 50101], Gata de drum?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25046

Guest
Multumesc! Apropo, s-a inscris cineva pana acum? :shoot:
 

just4fun

The Boss
Nu prea a avut lumea curaj sa se inscrie pana acum, dar poate ca vei sparge tu acum gheata si vor mai veni si altii!
 

DeletedUser10117

Guest



asa si unde ar trebui sa postez ca accept T&C...si in plus de asta ce scriu,doar:
Am luat la cunostinta T&C si doresc sa ma inscriu in acest concurs.

Deci?!
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer



asa si unde ar trebui sa postez ca accept T&C...si in plus de asta ce scriu,doar:
Am luat la cunostinta T&C si doresc sa ma inscriu in acest concurs.

Deci?!

Simplu : postezi misiunea acolo si scrii in acelasi post - Am citit și sunt de acord cu Termenii si Conditiile concursului “Misiune indiana".

Conditiile si instructiunile se afla in anuntul original aici, click pe spoiler : https://forum.the-west.ro/showthread.php?t=48452 sau direct in pagina de postare asa : http://prntscr.com/7llhnb
 
Ultima editare:

DeletedUser8280

Guest
// M-am lamurit :)) Am citit T&C si am inteles.
:indian::indian:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22

Guest
ma ajuta si pe mine cineva?

Un Nume: (numărul și numele de căutar)
- nu stiu ce sa scriu la numar...
 

DeletedUser26086

Guest
Dar daca le numerotez in ordine , de la 1 la 15 are ceva? :d
 

DeletedUser22

Guest
cerinte si recompense...

- cerintele trebuie detaliate sau doar scrise din mare?
- recompensa poate fi un item cu indemanari?
 

DeletedUser26086

Guest
As vrea sa stiu pana cand dureaza inscrierile la concurs . Pana pe 3 iulie , inclusiv? Sau pe 3 iulie trebuie deja inscrisa misiunea ? Multumesc.
 

just4fun

The Boss
- cerintele trebuie detaliate sau doar scrise din mare?
- recompensa poate fi un item cu indemanari?
recompensa nu poate fi un item ce da indemanari ci doar produse deja existente in joc - nu se fac alte obiecte noi

- fiecare submisiune trebuie sa aibe un text de inceput/final si ce anume trebuie sa se intample in acea misiune

As vrea sa stiu pana cand dureaza inscrierile la concurs . Pana pe 3 iulie , inclusiv? Sau pe 3 iulie trebuie deja inscrisa misiunea ? Multumesc.
vom accepta inscrieri inclusiv pe data de 3
 
Sus