Transparent Avatar

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE:Transparent Avatar.

DESCRIERE:In acest forum in caz ca iti pui un avatar care are background transparent(decupat) se va pune cu background alb,in ideea mea vreau ca avatarele transparente il loc sa aiba background alb sa nu aiba background,adica sa fie pus la culoarea de crem mai inchis de la profilul jucatorilor,profilul tau,langa post unde iti arata numele,numarul posturilor etc.

AVANTAJE:Ar da mai mult aspect avatarelor si nu ar fi prea mult de munca ca sa il pui in aplicare.

DEZAVANTAJE:Nu prea vad.
 

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE:Transparent Avatar.

DESCRIERE:In acest forum in caz ca iti pui un avatar care are background transparent(decupat) se va pune cu background alb,in ideea mea vreau ca avatarele transparente il loc sa aiba background alb sa nu aiba background,adica sa fie pus la culoarea de crem mai inchis de la profilul jucatorilor,profilul tau,langa post unde iti arata numele,numarul posturilor etc.

AVANTAJE:Ar da mai mult aspect avatarelor si nu ar fi prea mult de munca ca sa il pui in aplicare.

DEZAVANTAJE:Nu prea vad.

<<< --- avatarul meu e transparent si pe forum, nu are background alb, idee inutila.
 

DeletedUser9859

Guest
Doar pentru ca tu nu sti cum sa iti pui un avatar transparent nu inseamna ca nu se poate.Contra, n-are nici un sens/
 

DeletedUser

Guest
Contra, mie-mi pare ca e destul de transparent.
13732170932.png
 
Sus