transporta munitia

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
e bulaneala pe fata am dat la transporta munitia echipat cu tirnacop pina am lesinat si tot nu am primit bulgarele pe hawai iar pe giorgia tot dau la pescar echipat cu bulgare si nu se transforma .vor bani? eu nu bag bani in joc!probabil voi renunta sa mai joc aceasta porcarie de simulacru de joc!
 

DeletedUser10117

Guest
Problema ta ce faci,crezi ca intereseaza pe cineva daca tu te retragi?
Daca vrei bulgare sau ce vrei tu persevereaza,ca poti sa faci rost si fara sa bagi bani in joc.
Ce vrei sa primesti totul deagata din prima?Unde mai este distractia si curiozitatea de a vedea ce iti pica sau daca iti pica ceva?
Chiar daca bagi bani in joc tot nu o sa-ti cada din prima bulgarele sau fier indoit pentru misiune.
 

DeletedUser

Guest
sunt m agari cei care au modificat jocul si regulile si tu """" tii cu ursu!
 

DeletedUser20606

Guest
Problema ta ce faci,crezi ca intereseaza pe cineva daca tu te retragi?
Daca vrei bulgare sau ce vrei tu persevereaza,ca poti sa faci rost si fara sa bagi bani in joc.
Ce vrei sa primesti totul deagata din prima?Unde mai este distractia si curiozitatea de a vedea ce iti pica sau daca iti pica ceva?
Chiar daca bagi bani in joc tot nu o sa-ti cada din prima bulgarele sau fier indoit pentru misiune.

Maybe, but...

Omul are dreptate pana la urma. Sansa de a pica acel produs a scazut destul de mult.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus