UN Cadou pentru craciun

DeletedUser

Guest
E diferita de cealalta idee

NUME SUGESTIE:Un cadou de craciun

DESCRIERE SUGESTIE:Propun ca pe 25 Decembrie la ora 00:00 noaptea fiecare jucator sa primeasca un cadou special de craciun : o palarie de craciun , un fular (fara bonusuri ), o cana de lichior de ou , si un curcan traditional de craciun <3W

AVANTAJE/DEZAVANTAJE:-Sarbatorim si noi craciunul , iar dezavantaje nu stiu :d
 

DeletedUser

Guest
PRO in place ideea :d dar nu cred ca se va accepta :nesigur:
 

DeletedUser

Guest
PRO. Idee buna mai ales ca de craciun se fac daruri:ras:
 

DeletedUser

Guest
Sa vedem,o idee trebuie gandita bine,si daca cei de la INNO vor face asa ceva,v-a fi o surpriza.Ar trebui gandit si valorea cadoului,fara acest detaliu,multi se vor supara in loc sa se bucure.

CONTRA
 

DeletedUser

Guest
Sa vedem,o idee trebuie gandita bine,si daca cei de la INNO vor face asa ceva,v-a fi o surpriza.Ar trebui gandit si valorea cadoului,fara acest detaliu,multi se vor supara in loc sa se bucure.

CONTRA

Pai tu ce ai vrea man cadou un item cu bonusuri enorme de 1000 puncte peste tot sau miliarde de pepite ? Nu iti ajunge ceva simplu traditional de craciun ?
 

DeletedUser

Guest
E diferita de cealalta idee

NUME SUGESTIE:Un cadou de craciun

DESCRIERE SUGESTIE:Propun ca pe 25 Decembrie la ora 00:00 noaptea fiecare jucator sa primeasca un cadou special de craciun : o palarie de craciun , un fular (fara bonusuri ), o cana de lichior de ou , si un curcan traditional de craciun <3W

AVANTAJE/DEZAVANTAJE:-Sarbatorim si noi craciunul , iar dezavantaje nu stiu :d

De craciun se primeste cadou palaria aia si sania lu' mosulica. La ce-ti mai tre' alte iteme de 2$ ??? E adevarat ca pentru palarie tre' sa muncesti ceva, dar sania oricum se da mura-n gura... deci CONTRA :nu:
 

DeletedUser

Guest
Alea e pe ca$h sau pepite. Ceea ce se propune aici e altceva.

Da,se propune altceva,mai prost gandit...no offence dar...care-i farmecu sa avem toti jucatorii fularu si toate alea?Sa avem mai multe iteme in inventar sau sa avem cu ce sa castigam 20$?Nu vad nimic care sa fie atat de interesant,nici macar daca ai face un set de misiuni nu s-ar implementa...cele facute de INNO sunt mai bune.
 
Sus