Un fel de idee

  • Autor subiect DeletedUser5629
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Reînviem un topic vechi. Avem vreo șansă să puneți așa ceva pe forum?

Sustin ideea in continuare. Stiu ca exista un plugin pentru asa ceva, daca va este lene, il caut chiar eu. Un thumbnail ce poate fi adus la dimensiunea originala printr-un singur click este mult mai atragator si util ca un spoiler.

EDIT: vbulletin.org/forum/showthread.php?t=237650
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser593

Guest
Sustin ideea in continuare. Stiu ca exista un plugin pentru asa ceva, daca va este lene , il caut chiar eu. Un thumbnail ce poate fi adus la dimensiunea originala printr-un singur click este mult mai atragator si util ca un spoiler.
Nu prea tine de lene... E nevoie de cineva de la inno pentru a instala un plug in.
Am văzut asta pe forumul englez, sper sa avem și noi acest feature.
 

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE: Auto-Redimensionare Imagini
DESCRIERE SUGESTIE: Howdy! Propunerea consta intr'un script (Am mai vazut pe vBulletin) care sa redimensioneze pozele prea mari, dar care sa'ti ofere posibilitatea de a vedea imaginea la calitate maxima.

25089df.png


AVANTAJE: Nu s'ar mai da warnuri pentru cazurile cand postati imagini prea mari.
DEZAVANTAJE: N'avem.

Pro,super ideea!
 

DeletedUser24699

Guest
Pro!

Ne-ar ajuta mult. Pentru semnatura se poate la fel?
 

DeletedUser22006

Guest
Pro,ne-ar usura treaba,si am putea pune ce poze ne plac...nu sa cautam de alea mici care nu ne plac :D:D:D :dastardly:
 

DeletedUser

Guest
Asta e o idee chiar buna, care nu vad de ce nu s-a implementat inca. Din moment ce in general a primit numai prouri, de ce nu o supuneti la vot ?
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt PRO, ne-ar usura mai mult postarile de imagini. Buna idee!





si cred ca si alte site-uri au aceasta optiune... e asa de greu de bifat la marimea permisa de forum?

Nu e greu de bifat, dar este mult mai simplu cu acest script -> de aceea si exista scripturi; si nu cred ca dauneaza cuiva :)
 
Sus