Un pic de ajutorr!!!

  • Autor subiect DeletedUser18626
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18626

Guest
sunt la misiunea cu soarta familiei Cunningham si trebuie sa=l lesin pe strain....cu toate astea nu reusesc sa il bat desi i-am luat si 1600 la viata!!

Care-i smecheria sa=l bat? ma ajuta cineva?:tumble:
 

DeletedUser

Guest
smecheria e ca Strainul are vreo 8700 puncte de viata, asa ca trebuie sa-l bati de vreo 5-6 ori. NPC-ul asta nu e ca ceilalti de la alte misiuni, pa care trebuie sa-i lesini dintr-un singur duel (adica daca are 1800 XP atunci trebuie sa-i faci cel putin 1800 daune intr-un singur duel). la Strain daunele se cumuleaza pina ii iei toata viata de 8700 XP (adica i-ai dat 1600 daune la primul duel, la al doilea daca-i dai 1100 daune i-ai luat in total 2700 viata si tot asa pina i le iei pe toate). bineinteles ca si el se regenereaza, asa ca trebuie sa-i dai dueluri cam intr-o singura zi, maximum doua. si trebuie sa-ti iei neaparat produse de viata si energie de la negustor cu OUP-uri sau pepite ca sa nu te lesine el primul...

tzeparii astia de la inno au schimbat foaia cu Strainul, de-abia la sfirsit m-am prins cum sta treaba... mi-au mincat vreo 500-600 de pepite pe reskiluri de duel, hotii dracului! daca stateam cu distributia de puncte de indeminare fara sa fac reskill si ii dadeam duel dupa duel il lesinam, dar cine dracu' a stiut ca hotii astia de la inno umbla cu smecherii fara sa anunte jucatorii ca sa-ti ia pepite?

oricum, tot e bine, pentru ca asa am aflat care e raportul optim dintre tactica/aspect si ferire/tintire la dueluri.
 

DeletedUser13613

Guest
Cel mai simplu: iesi din oras si dai duel incontinuu pana cand inchei misiunea.Fara pepite..reskill duel , utilizabile de hp(apropo de energie nu ai nevoie)...Cei de la Inno au facut acelasi tip de npc si la misiuni mai micute ca aurul mexicanilor...si oricum nu e vina lor daca nu stii sa bati un npc si ai mancat foarte multe pepite
 

DeletedUser

Guest
normal ca asa a reusit ca alta solutie nu este=))

dai dueluri pana ii iei tot hp-ul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus