Unban cont Costinsilviu27 Konoxville am avut computerul virusat atunci rezolvat

Discuție în 'Propaganda si dueluri Knoxville' creată de CostinSilviu27, 10. Mar 2018.

Distribuie această pagină

1. CostinSilviu27

CostinSilviu27 Greenhorn

Aprecieri:
    0
    Costinsilviu27
    parola dana213

Ti-am gresit cand te asteptai mai putin. M-am lasat purtat de slabiciunile mele care nu au facut decat sa umbreasca dragostea pe care ti-o port. Iarta-ma

Cele mai frumoase mesaje de iertare
    Cele mai frumoase mesaje de iertare prin care sa le demonstram celor dragi ca ne pare rau.
    Oricat de mult ne-am dori sa nu dezamagim persoana iubita, uneori se poate intampla ca faptele noastre sa o raneasca. Atunci trebuie sa ne amintim ca de la a cere iertare la impacare nu este decat un pas. Indiferent de cat de greu ne vine sa cerem iertare, este esential sa ne gasim curajul de a recunoaste ca am gresit. Putem arata persoanei dragi ca suntem constienti de greseala noastra trimitandu-i cele mai frumoase mesaje de iertare care sa o ajute sa treaca peste dezamagire.
    Cele mai frumoase mesaje de iertare
    Cele mai frumoase mesaje de iertare prin care sa le demonstram celor dragi ca ne pare rau

Te rog debaneazami contul azi noapte a fost mama la pc si ea nu se pricepe nu stia ce face abia acum am aflat si am mutat computerul in pod mam mutat acolo si am te rog lasama sa joc pe the west contul meu iar

Ti-am gresit cand te asteptai mai putin. M-am lasat purtat de slabiciunile mele care nu au facut decat sa umbreasca dragostea pe care ti-o port. Iarta-ma!

Pentru fiecare clipa in care vorbele mele te-au ranit, in care privirea mea ti-a naruit visurile, in care imbratisarea mea rece a spulberat promisiunile iubirii, iti cer iertare
    Cel mai mult ma doare cand iti citesc in ochi dezamagirea. Privirea ta indurerata imi aminteste de faptul ca sunt un simplu om supus greselii. Iarta-ma

2. CostinSilviu27

CostinSilviu27 Greenhorn

Aprecieri:
    0
  3. CostinSilviu27

CostinSilviu27 Greenhorn

Aprecieri:
    0
  4. CostinSilviu27

CostinSilviu27 Greenhorn

Aprecieri:
    0
    Se da una bucata vecin/bun cu router WiFi de la Telekom (al ISP-lui), binevoitor cu parola si f aproape(dar nu suficient). Se da o alta bucata vecin care abia prinde semnal WiFi de la cel bun [​IMG], si printr-un agreement vrea sa aiba si el in casa/curte semnal. Se da una bucata neajutorat (eu) care a instalat 2-3 routere pe post de range extender WiFi si se deconecteaza dupa scurt timp (24 max 48h). Se remediaza printr-un reset scurt la actualul ASUS N10(model cu 2 antenute), la cel precedent (un TP-Link bla-bla) nu mergea remediat, doar reconfigurat.
    Routerul se afla in pod si vreau sa evit prelungirea switchului RESET de la router pana jos in camera

5. CostinSilviu27

CostinSilviu27 Greenhorn

Aprecieri:
    0
    Ce nu fac bine si cum pot rezolva ?