Universul fără pepite.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Bismarks

Greenhorn
Propunerea mea constă în implementarea unei lumi de joc fără pepite.Când spun fără pepite mă refer la scoaterea opțiuni cumpără pepite
Astfel automatizarea, bonusul de caracter, salariu mai mare, mai multă energie, îmbunează șamanul și depune bani lichizi, să fie mutate în magazinul union pacific cu prețuri după cum urmează:

Opțiunea Cost

Automatizare 100 obligațiuni
Bonus de caracter 200 obligațiuni
Salariu mai mare 150 obligațiuni
Mai multă energie 100 obligațiuni
Îmbunează șamanul 50 obligațiuni
Depunere bani lichizi 25 obligațiuni

În legătură cu realizările:

Ajutor dezvolator-50 pepite
Căutător de aur-200 pepite
Am găsit aur-1000 pepite

în legatură cu aceste 3 realizări, să fie schimbate doar recompensele respectiv 50 oup, 200 oup, 1000 oup.
Celelalte obiecte și produse din magazinul union pacific să rămână exact în aceeași formulă.


În felul ăsta, INNO ar demonstra că nu se agață de orice oportunitate pentru a ne lua banii, și cel mai important este faptul că jucători se vor putea întrece competitiv de la egal la egal.
Pe o astfel de lume se va vedea cine e descurcăreț și cine nu, adică nu vor exista ''milionari'' sau ''muritori de foame'', toată lumea va avea acces la aceleași chestii folosind aceleași metode.
Și partea frumoasă este că la tombole toți vor avea șanse să câștige marele premiu.

Avantaje INNO - Clienți își vor schimba parerea despre voi intr-una pozitivă(sper eu).
Dezavantaje INNO - Nu veți scoate nici un profit de pe urma acestei lumi.

Avantaje jucători - Nu vă veți mai plange că voi nu aveți posibilitatea să băgați pepite și alti fac legea in materie de iteme, bani cu ajutorul lor.
Dezavantaje jucători - Deocamdată nu văd.


Aștept păreri PRO și CONTRA însoțite de argumente.
 

DeletedUser

Guest
Idee buna

Ideea e foarte buna dar nu cred ca cei de la inoo o sa accepta sunt foarte avizi
totusi ai un pro de la mine
 

DeletedUser24877

Guest
Dezavantajele jucatorilor este ca pepitarii nu vor mai fi pe aceasta lume :nu::nu::up:..... oricum pro
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus