Speed Unu Mai bun!

DeletedUser24094

Guest
Am intrat de curioizitate pe lumea speed a italienilor, acolo se termina in 3 zile si cumva la ei s-a putut sa nu fie activa tombola de paste pe acea lume, la ei in magazinul union nu exista nimic, cufere cu seturi sau alte prostii, la ei nu puteai primi bonus premium (automatizare, salar etc) din misiuni, finalizai misiunea dar nu ti-l oferea..

Curios, cum de la ei s-a putut si la noi a fost imposibil? :D


Si bonusurile lor erau mult mai interesante
Primeau tot ce primim si noi dar cu rate de 700% si pe langa astea mai primeau 700% daune in duel si 700% pdm
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24094

Guest
Acu am inteles de ce, la ei exista doar varianta fara pepite, nu poti folosi pepite acolo, nu exista nici vip..

Si am gresit cu tombola, a fost activa dar cum nu se puteau folosi pepite nu are nimeni setul :D

Ah, a fost activa tombola, dar era interzis sa joci la ea, chiar rundele gratis, erai descalificat daca jucai
 
Ultima editare de un moderator:

EmyLegend

Gunman
Acu am inteles de ce, la ei exista doar varianta fara pepite, nu poti folosi pepite acolo, nu exista nici vip..

Si am gresit cu tombola, a fost activa dar cum nu se puteau folosi pepite nu are nimeni setul :D
au facut la bani cu lumea asta :))) adevarata competitie pe italia aici daca nu bagi pepite e super greu :))
 

Halleluia

Greenhorn
Seturile din vanzarea care incepe maine, se vor baga si pe Speed? Daca da, pret intreg sau redus ca orice altceva din shop?
 

just4fun

The Boss
Am intrat de curioizitate pe lumea speed a italienilor, acolo se termina in 3 zile si cumva la ei s-a putut sa nu fie activa tombola de paste pe acea lume, la ei in magazinul union nu exista nimic, cufere cu seturi sau alte prostii, la ei nu puteai primi bonus premium (automatizare, salar etc) din misiuni, finalizai misiunea dar nu ti-l oferea..

Curios, cum de la ei s-a putut si la noi a fost imposibil? :D


Si bonusurile lor erau mult mai interesante
Primeau tot ce primim si noi dar cu rate de 700% si pe langa astea mai primeau 700% daune in duel si 700% pdm
Chiar ma facusei curios sa aflu cum au reusit ei sa elimine tombola in conditiile in care nici macar pe IBFC nu s-a dezactivat.
Faptul ca au "interzis" folosirea este altceva.

In ceea ce priveste setarile unei lumi de speed, fiecare versiune de joc a organizat acest speed cum a considerat mai bine iar setarile si conditiile au fost anuntate in prealabil, asa ca a intrat cine a dorit.
Oricum, vor mai exista si pe viitor asemenea "eventuri" si cine stie, poate vom avea si noi o runda ca la italieni.

@Halleluia
Acele iteme vor fi disponibile pe toate serverele si vor avea pretul redus cu 15% fata de normal - ca si mentiune, acestea nu pot fi transferate catre alte lumi.
 
Ultima editare:

just4fun

The Boss
Au fost validati castigatorii:

1590658200522.png

Pentru a putea intra in posesia premiului, castigatorii sunt rugati sa completeze urmatorul google-sheet.

A SE COMPLETA DE CATRE CASTIGATORI

Mentiuni:
- Tabelul va fi deschis 7 zile din acest moment (revendicarea ulterioara nu va fi posibila)
- Premiile pot fi alocate doar pe numele castigator si nu pot fi alocate pe cea mai noua lume (ohio)
- Alocarea premiilor se va face in functie de completarea tabelului dar nu mai tarziu de 10 zile din acest moment
- In cazul in care nu va descurcati, va rugam sa contactati serviciul suport printr-un ticket
 
Ultima editare:

just4fun

The Boss
Premiile celor ce s-au inscris in excelul transmis au fost alocate (sub forma de scrisori sau direct pe cont).
In dreptul celor ce au primit a fost "adaugat" k

Daca la caz am omis pe careva, va astept la suport cu ticket.
 
Sus