update realizari dueluri

str8wWw

Gold digger
Salut,
E chiar foarte nasoala treaba ca nu se contorizeaza realizarile legate de nivelul duelului.
Am consumat mii de obligatiuni ( nu cred ca sunt singurul care a facut acest lucru ) ca sa scad nivelul de duel ( am fost la nivel 450 ), nu puteam sa fac nici misiunile cum au fost cele pentru Lucky Clover de exemplu si altele care au mai fost pe parcurs.
Iar acum sunt nevoit sa urc iarasi la level duel 450 pentru realizari.
Nu se poate face o petitie gen, mesaje adunate de la mai multi jucatori si trimise mai departe pentru incercarea de a se remedia acest aspect?

Multumesc,
Seara faina!
 

adsum

Gunman
Nu cred că va funcționa petiția, mai degrabă ar trebui s-o punem de un protest. Am și primit o propunere pe chat în sensul ăsta :D

Lăsând gluma la o parte, recunosc că e deranjantă și prost gândită realizarea respectivă. Vom transmite și noi mai departe nemulțumirile în speranța că se va schimba ceva.
 

adsum

Gunman
Update: Din păcate nu se vor contoriza nivelele din urmă. Nu din cauză că nu vor, ci pentru că nu pot. Speram să se întâmple ca în cazul realizărilor cu îmbunătățiri, dar se pare că nu. E un câmp nou în baza de date ce nu exista până acum.

Cu ocazia noilor realizări propun sa se scadă costul potiunilor de reducere a nivelui

Total de acord. Ori asta, ori să ofere o poțiune de resetare a nivelului de duel la 150.
 

Hybris

Greenhorn
e topic de zeci de pagini pe beta legat de potiunea aia si costul ei
tot ce s-a facut a fost sa-i scada pretul... doar pe beta :P
 
Sus