Urgent!

  • Autor subiect legolas frunza verde
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cum pot pune produsele in magazie? Eu le vand, dar nu-mi raman acolo. Cum pot face?

Sau daca e posibil asa, daca nu ........
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
aiurea rau de tot cu asta,ar fi fost mai bine ca obiectele sa ramana in magazin si sa le poate cumpara cine vrea la pretul normal(nu pe jumate cum le vinzi)iar banii sa intre in seiful orasului










acesta fiind raspuns la intrebarea pusa in ce fel?
4. Nu raspundeti daca nu aveti un raspuns exact si verificat. De asemenea, nu raspundeti posturilor care incalca regulile forumului/sectiunilor forumului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Regulamentul formului zice ca

4.2. Va rugam sa folositi un titlu adecvat cand deschideti un topic. Evitati titluri incomplete sau de genul "lol", "intrebare" sau "ATENTIE!!".

si ca

4.1. Unele sectiuni au reguli specifice. Va rugam sa le cititi inainte de a posta.


Acele reguli specifice spun si ele:

1. Verificati sectiunea de help, FAQ, incercati o cautare si verificati daca s-a mai discutat pe acea tema.
2. Asigurati-va ca titlul intrebarii este relevant (nu se admit titluri generice (intrebare, problema, etc)

Iar minunatul FAQ avea raspuns la intrebarea ta (cu titlu nerelevant) sub forma aceasta:

Q. Dacă vând ceva la un magazin, iar apoi constat că am nevoie de acel obiect, îl pot cumpăra înapoi?
A. Nu. Obiectele vândute la magazin "dispar", nu apar în oferta de vânzare a acestora.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus