Utilizarea produselor de viata

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nume sugestie: Utilizarea produselor pt a regenera viata
Descriere: M-am gandit in felul urmator: De ce sa putem folosii produsele de a regenera viata in timpul duelului. Deci propun cand ai dat sa incepi un duel sau dupa ce ai fost duela timp de jumate de ora sau catva timp (aici se poate discuta) sa nu puem folosii aceste produse. De ce? Pt ca se pierde toata esenta duelului, vrei sa lesini un player si acela foloseste produse pt viata in prostie, asa toti suntem buni la duel.Dupa parerea mea s-a pierdut toata esenta duelului acuma toti suntem mari duelisti, daca un player nu te lesina din prima iti iei produse pt viata si bagi ca disperatu..
Avantaje/Dezavantaje: Avatanaje- se va putea vedea cine e mai bun la duel, recompensele se vor face mai usor. Dezvantaje: Unora nu o sa le comvina pt ca le place sa bage produse pt viata in prostie...
Astept pareri :)
 

DeletedUser2854

Guest
Nume sugestie: Utilizarea produselor pt a regenera viata
Descriere: M-am gandit in felul urmator: De ce sa putem folosii produsele de a regenera viata in timpul duelului. Deci propun cand ai dat sa incepi un duel sau dupa ce ai fost duela timp de jumate de ora sau catva timp (aici se poate discuta) sa nu puem folosii aceste produse. De ce? Pt ca se pierde toata esenta duelului, vrei sa lesini un player si acela foloseste produse pt viata in prostie, asa toti suntem buni la duel.Dupa parerea mea s-a pierdut toata esenta duelului acuma toti suntem mari duelisti, daca un player nu te lesina din prima iti iei produse pt viata si bagi ca disperatu..
Avantaje/Dezavantaje: Avatanaje- se va putea vedea cine e mai bun la duel, recompensele se vor face mai usor. Dezvantaje: Unora nu o sa le comvina pt ca le place sa bage produse pt viata in prostie...
Astept pareri :)


PRO s-au intamplat multora cred,dar nu ai ce face
 

lord ion

West Marshal
pina mai acum 2-5 luni tipau citiva, si de pe la noi, si de pe la ei, sa se introduca potiuni/leacuribabesti/haleala/machiala/maistiueucechestii sa dea energie/viata/motivatie/viteza/etc...
le-au bagat...
acum vreti sa nu va dea voie sa le folositi, sa le scoata, sau mai stiu eu ce/cum....
suportati consecintele...
.............si cu sufletu-n rai nu se poate...
 

DeletedUser2854

Guest
pina mai acum 2-5 luni tipau citiva, si de pe la noi, si de pe la ei, sa se introduca potiuni/leacuribabesti/haleala/machiala/maistiueucechestii sa dea energie/viata/motivatie/viteza/etc...
le-au bagat...
acum vreti sa nu va dea voie sa le folositi, sa le scoata, sau mai stiu eu ce/cum....
suportati consecintele...
.............si cu sufletu-n rai nu se poate...

Ha ha eu nu eram pe vremea aia :D
Dar nici asa nu e bine
 

DeletedUser

Guest
pina mai acum 2-5 luni tipau citiva, si de pe la noi, si de pe la ei, sa se introduca potiuni/leacuribabesti/haleala/machiala/maistiueucechestii sa dea energie/viata/motivatie/viteza/etc...
le-au bagat...
acum vreti sa nu va dea voie sa le folositi, sa le scoata, sau mai stiu eu ce/cum....
suportati consecintele...
.............si cu sufletu-n rai nu se poate...

EU n-am tipat mi mi se pare ca e o prostie totala maine o sa se puna " Amortizor pt arma" sau ce stiu eu.. nu mai se tine de cont care e mai bun, bagi puncte de viata si lesini din an in paste...asta e...
 

DeletedUser

Guest
Nume sugestie: Utilizarea produselor pt a regenera viata
Descriere: M-am gandit in felul urmator: De ce sa putem folosii produsele de a regenera viata in timpul duelului. Deci propun cand ai dat sa incepi un duel sau dupa ce ai fost duela timp de jumate de ora sau catva timp (aici se poate discuta) sa nu puem folosii aceste produse. De ce? Pt ca se pierde toata esenta duelului, vrei sa lesini un player si acela foloseste produse pt viata in prostie, asa toti suntem buni la duel.Dupa parerea mea s-a pierdut toata esenta duelului acuma toti suntem mari duelisti, daca un player nu te lesina din prima iti iei produse pt viata si bagi ca disperatu..
Avantaje/Dezavantaje: Avatanaje- se va putea vedea cine e mai bun la duel, recompensele se vor face mai usor. Dezvantaje: Unora nu o sa le comvina pt ca le place sa bage produse pt viata in prostie...
Astept pareri :)

o prostie este si ideea asta daca stai si te gindesti.
pe tine cine te opreste sa nu iei "in prostie" aceste produse?
am impresia ca unii dintre voi nu aveti ce face si de plictiseala va bagati pe forum sa mai varsati din traistutza de perle cite una mica,asa sa va bage lumea in seama.
nici nu cred ca ideea merita votata
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus